Uczestnicy Big Brothera odwiedzili dom, w którym mieszkali. Ruina. Co tu się stało?

i

Autor: FB Radosław Palacz/TikTok @juszesek Uczestnicy Big Brothera odwiedzili dom, w którym mieszkali. "Ruina". "Co tu się stało"?

Uczestnicy Big Brothera odwiedzili dom, w którym mieszkali. "Ruina". "Co tu się stało"?

Cztery lata temu odbyła się 6. edycja programu Big Brother, w którym udział brał m.in. Radosław Palacz, mieszkaniec Piekar Śląskich. Teraz odwiedził miejsce, w którym spędził wraz z innymi uczestnikami sporo czasu. Zresztą nie tylko on, jednak to, co tam zastali, mocno ich zszokowało.

Dom Wielkiego Brata to dzisiaj ruina. "Aż ciężko w to uwierzyć"

Justyna Żak i Radosław Palacz to dwójka uczestników 6. edycji programu Big Brother. Program sprawił, że są rozpoznawalni w całej Polsce. Oboje cały czas są widoczni w social mediach. Po czterech latach oboje też wrócili do miejsca, gdzie stał dom w podwarszawskim Gołkowie, w którym spędzili wiele pięknych chwil. To, co tam zastali, zwyczajnie ich zszokowało. 

Wspomnienia wracają. Szkoda że w takich okolicznościach. Było pięknie, a jest... Sami widzicie - powiedział w opublikowanym na TikToku filmie Radosław Palacz stojący na tle ruiny, jaką stał się dom Wielkiego Brata. 

Justyna Żak, która na TikToku prowadzi konto @juszesek wróciła tam, żeby odwiedzić stare kąty. Jej relacja jest bardzo dokładna i pokazuje miejsca, które jeszcze cztery lata temu wyglądały zupełnie inaczej. 

To niegdyś był dom Wielkiego Brata. Nie mogę uwierzyć, w jaką przemienił się ruinę. Nie wierzę w to!!! Ruina po prostu. Boże!!! - słychać jej głos na filmie na jej kanale. 

Justyna Żak zdołała nawet wejść do środka Domu Wielkiego Brata i przechodząc od pokoju do pokoju opowiadała, co w poszczególnych pomieszczeniach było i co tam się działo. Zobaczcie sami. 

Internauci w szoku. Co tam się stało?

Niemniej zszokowani byli internauci, którzy zobaczyli relację Radosława Palacza i Justyny Żak. 

  • taki piękny dom był.. nie rozumiem
  • W kraju gdzie tak malo jest dobrej nowoczesnej architektury…  Taką perełkę doprowadzić do ruiny
  • Ciekawe co się stało przez te 4 lata, że ta posiadłość tak wygląda

I oglądając powyższą relację i galerię zdjęć faktycznie można się zastanowić, co tam się właściwie wydarzyło, że dom, który 4 lata temu wyglądał tak pięknie, dzisiaj jest kompletną ruiną.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE