Sylwester z Polsatem 2019/2020 na Stadionie Śląskim. Będzie Ronnie Ferrari i Sławomir. Kto jeszcze wystąpi? [ZDJĘCIA]

2019-11-21 16:37

Sylwester z Polsatem 2019/2020 ponownie odbędzie się na Stadionie Śląskim. Podobnie jak przed rokiem największa sylwestrowa impreza w regionie odbędzie się w Kotle Czarownic. Znamy już pierwsze szczegóły i pierwszych artystów, którzy pojawią się na scenie w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia. Zobaczcie.

Wiemy już, gdzie odbędzie się Sylwester 2019/2020 telewizji Polsat. Podobnie jak w ubiegłym roku, gwiazdy polskiej muzyki pojawią się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Oficjalnie potwierdzili to dzisiaj Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego i Marcin Krupa, prezydent Katowic podczas specjalnej konferencji prasowej. Towarzyszył im Krzysztof Ibisz, który będzie współprowadził imprezę.

Wstęp na zabawę sylwestrową na Stadionie Śląskim, tak jak przed rokiem, będzie bezpłatny.

Sylwester z Polsatem 2019/2020. Kto wystąpi?

Oficjalnie nie znamy jeszcze nazwisk wszystkich artystów, którzy pojawią się na scenie Stadionu Śląskiego podczas imprezy sylwestrowej. Organizatorzy stopniują napięcie, ale wiemy już mniej więcej kto wystąpi podczas Sylwestra z Polsatem, bowiem pierwszych wykonawców potwierdzono już oficjalnie przy okazji kolejnych odcinków programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Dlatego z całą pewnością możemy potwierdzić, że na Sylwestrze z Polsatem 2019/2020 na Stadionie Śląskim wystąpią tacy artyści jak:

  • Long&Junior
  • La Bouche
  • Dj Bobo
  • Captain Jack
  • Feel
  • Sławomir i Kajra
  • Enej
  • Ronnie Ferrari
  • Michał Szpak

Przypomnijmy, że to już drugi rok, w którym Sylwester z Polsatem organizowany jest na Stadionie Śląskim. We wcześniejszych latach impreza telewizja Polsat organizowała imprezę sylwestrową w Katowicach na placu przed Spodkiem.

W zeszłym roku lokalizację sylwestra zmieniono ze względu na organizowany w Katowicach Szczyt Klimatyczny COP24. Wprawdzie ta międzynarodowa konferencja odbywała się na początku grudnia, ale rozstawienie a później złożenie całego miasteczka konferencyjnego trwało aż do połowy stycznia. Dlatego imprezę przeniesiono na Stadion Śląski, który znacznie bardziej nadaję się do tego typu koncertów.

Władze województwa śląskiego i Katowic doszły do wniosku, że ze względu na sukces frekwencyjny zeszłorocznego Sylwestra (na zeszłorocznej Sylwestrowej Mocy Przebojów bawiło się ponad 40 tys. ludzi) należy w tym roku ponownie przeprowadzić imprezę w Kotle Czarownic.

Jakie gwiazdy mogą wystąpić na tegorocznej Sylwestrowej Mocy Przebojów? Tego jeszcze nie wiadomo, ale na pewno będą to głośne nazwiska. Przypomnijmy, że na zeszłorocznej imprezie wystąpili m.in. Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Grzegorz Hyży, Maryla Rodowicz, Michał Szpak i Sławomir.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE