Pożegnanie Piszczka, Szpakowski i murawa na Narodowym. Memy z meczu Polska-Słowenia [ZDJĘCIA, WIDEO]

2019-11-20 8:39

Cóż to był za mecz! Polska pokonała Słowenię na Stadionie Narodowym 3:2 w ostatnim meczu eliminacji Euro 2020. Było to też ostatnie spotkanie w polskiej reprezentacji dla Łukasza Piszczka, którego pożegnano z honorami na jakie zasługiwał. Zobacz jak internauci skomentowali mecz Polaków.

To był piękny i wzruszający mecz dla kibiców reprezentacji Polski. Kadra Jerzego Brzęczka pokonała na Stadionie Narodowym Słowenię 3:2. Bramki dla Polaków strzelali Szymański, Lewandowski i Góralski. Wydarzeniem meczu było jednak pożegnanie Łukasza Piszczka, dla którego było to ostatnie spotkanie w narodowych barwach.

Mecz obfitował w wiele emocji i zdarzeń. Piękną bramkę po indywidualnej akcji strzelił Robert Lewandowski, pokazał się też Jacek Góralski, strzelec zwycięskiego gola dla Polaków. Jednak przed wszystkim w pamięci kibicom zapadnie 45 minuta meczu, kiedy to z boiska zszedł Łukasz Piszczek, żegnany brawami i owacją na stojąco.

Kibice i internauci w swoi stylu skomentowali mecz ze Słowenią. Zobaczcie memy z Piszczkiem, Lewandowskim, Szpakowskim, Brzęczkiem i... murawą Stadionu Narodowego, która wczorajszego wieczoru pozostawiała wiele do życzenia