Pożegnanie Piszczka, Szpakowski i murawa na Narodowym. Memy z meczu Polska-Słowenia [ZDJĘCIA, WIDEO]

2019-11-20 8:39

Cóż to był za mecz! Polska pokonała Słowenię na Stadionie Narodowym 3:2 w ostatnim meczu eliminacji Euro 2020. Było to też ostatnie spotkanie w polskiej reprezentacji dla Łukasza Piszczka, którego pożegnano z honorami na jakie zasługiwał. Zobacz jak internauci skomentowali mecz Polaków.

To był piękny i wzruszający mecz dla kibiców reprezentacji Polski. Kadra Jerzego Brzęczka pokonała na Stadionie Narodowym Słowenię 3:2. Bramki dla Polaków strzelali Szymański, Lewandowski i Góralski. Wydarzeniem meczu było jednak pożegnanie Łukasza Piszczka, dla którego było to ostatnie spotkanie w narodowych barwach.

Mecz obfitował w wiele emocji i zdarzeń. Piękną bramkę po indywidualnej akcji strzelił Robert Lewandowski, pokazał się też Jacek Góralski, strzelec zwycięskiego gola dla Polaków. Jednak przed wszystkim w pamięci kibicom zapadnie 45 minuta meczu, kiedy to z boiska zszedł Łukasz Piszczek, żegnany brawami i owacją na stojąco.

Kibice i internauci w swoi stylu skomentowali mecz ze Słowenią. Zobaczcie memy z Piszczkiem, Lewandowskim, Szpakowskim, Brzęczkiem i... murawą Stadionu Narodowego, która wczorajszego wieczoru pozostawiała wiele do życzenia

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE