Sosnowiec za pół ceny. Już w najbliższy weekend nagroda za wysoką frekwencję

2019-11-04 10:13
Sosnowiec za pół ceny. Już w najbliższy weekend nagroda za wysoką frekwencję
Autor: arc

Blisko 65 proc. sosnowiczan poszło do urn podczas ostatnich wyborów parlamentarnych. Dzięki rekordowej frekwencji mieszkańcy będą mogli wziąć udział specjalnej edycji "Sosnowca za pół ceny", która odbędzie się w weekend 8-10 listopada.

Sosnowiec za pół ceny. Już w najbliższy weekend nagroda za wysoką frekwencję

Przed wyborami do parlamentu prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński ogłosił, że jeśli frekwencja w Sosnowcu będzie wyższa o 10 procent niż w wyborach samorządowych w 2018 roku, na mieszkańców czekają zniżki.

Celem było zatem przekroczenie bariery 61,52 proc. Okazuje się, że nie było z tym problemu. Do urn udało się aż 101 393 mieszkańców, a więc 64,03 proc. To oznacza duże atrakcje.

W weekend 8-10 listopada organizujemy akcję... "Sosnowiec za pół ceny - bonus za frekwencję".

- My nie pozostajemy bierni. Zgodnie z obietnicą, sosnowieckie baseny będą za pół ceny, podobnie jak bilety do Teatru Zagłębia. To nie wszystko. MOSiR rozszerzył ofertę o korty tenisowe, czy też siłownię. Mamy też sporo zapytań od sosnowieckich przedsiębiorców, dlatego aby akcja miała szerszy wydźwięk, zapraszamy ich do wzięcia udziału - mówi Arkadiusz Chęciński prezydent Sosnowca.

Jaką ofertą ma dla Was MOSiR?
Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej oferuje tańsze bilety na basen, aqua fitness oraz siłownię. Podobnie będzie na basenie przy BMC, gdzie nie tylko tańsze będzie wejście na pływalnię, ale też na saunę oraz aqua fitness. O połowę spadnie cena kortów tenisowych przy stadionie lekkoatletycznym i przy Al. Mireckiego, ślizgawka na Stadionie Zimowym oraz tenis stołowy w hali przy Baczyńskiego.

Co przygotował Teatr Zagłębia?
8 listopada przedstawienie „Tartuffe”, a dzień później spektakl „Tartuffe” oraz atrakcje w ramach Nocy Teatrów Metropolii, organizowane przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię. Bilety przez 2 dni będą kosztowały 20 zł.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE