Viki Gabor pojedzie na Eurowizję Junior 2019

i

Autor: Wikipedia, CC, 2018, Fot. Serecki Viki Gabor pojedzie na Eurowizję Junior 2019

Gliwice: Eurowizja Junior 2019. Polskę reprezentuje Viki Gabor [BILETY, DOJAZD, PARKINGI]

2019-11-04 15:03

Eurowizja Junior 2019 odbędzie się w tym roku w Polsce - i to w Gliwicach! W ramach 17. Konkursu Eurowizji Junior odbędą się dwa koncerty - Finał Jurorski (23 listopada) i Koncert Finałowy (24 listopada). Polskę będzie reprezentowała Viki Gabor - uczestniczka programu The Voice Kids.


W tegorocznej edycji konkursu weźmie udział 19 krajów. Organizatorami wydarzenia są Telewizja Polska i Europejska Unia Nadawców. W sprzedaży są już bilety na wydarzenie. 

Ceny biletów

Bilety na wydarzenie można kupić już od 25 zł, ale są też takie za 99 zł, a nawet bilety VIP za 399 zł. Szczegóły dotyczące biletów znajdziecie >>TUTAJ<<

Jak dojechać?

Arena Gliwice znajduje się kilkanaście minut od centrum miasta. Można dotrzeć tam autobusem - z centrum Gliwic linią 702 do przystanku Gliwice Hala Sportowa. Przystanek jest położony niecałe 300 metrów od Areny Gliwice. Pociągiem - dworzec PKP w centrum Gliwic znajduje się niespełna 3 km od Areny Gliwice. Można przebyć tą trasę pieszo, autobusem linii 702 (przystanek Gliwice Dworzec PKP) lub taksówką (koszt ok. 10 zł).

Parkingi 

Do dyspozycji odwiedzających Arenę Gliwice jest pięć parkingów. Ich lokalizacje znajdują się na stronie arenagliwice.com.

Oto piosenki wszystkich reprezentantów Eurowizji Junior 2019:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE