Śląskie: Seniorka miała lecieć do Egiptu. Zachciało jej się głupich żartów

i

Autor: Straż graniczna/Freepik.pl Śląskie: Seniorka miała lecieć do Egiptu. Zachciało jej się głupich żartów

Wydarzenia

Śląskie: Seniorka miała lecieć do Egiptu. Zachciało jej się głupich żartów

Po raz kolejny funkcjonariusze straży granicznej musieli interweniować z powodu nieodpowiedzialnego żartu. Tym razem jego autorką była - wydawało się - dojrzała i odpowiedzialna osoba. 76-latka szybko pożałowała swojego czynu.

Seniorka chciała być zabawna. Została na lotnisku

Na lotnisku w Pyrzowicach po raz kolejny doszło do incydentu z udziałem pasażera, bomby i żartu. Tym razem był on udział 76-letniej seniorki, która właśnie miała się odprawić na lot do Hurghady w Egipcie. Seniorka musiała być w iście wakacyjnym nastroju, ponieważ w trakcie odprawy powiedziała że w bagażu rejestrowanym spakowała bombę. Na miejsce od razu przybyli funkcjonariusze Zespołu Interwencji Specjalnych, którzy wylegitymowali 76-latkę oraz sprawdzili jej bagaże, czy faktycznie nie ma tam bomby. 

Cała sytuacja nie doprowadziła na szczęście do opóźnienia startu samolotu do Egiptu i ten odleciał z Katowice Airport o planowej godzinie. Oczywiście bez seniorki, ponieważ kapitan statku odmówił jej wpuszczenia na pokład.

Za swój żart seniorka dostała  500 zł mandatu, choć większą karą było to, że nie mogła skorzystać z atrakcji, za które zapłaciła z góry ze swojej emerytury.