Śląskie: Awantura podczas libacji alkoholowej. Pomiędzy uczestnikami imprezy doszło do bójki. Wszystko nagrały kamery [ZDJĘCIA]

2021-03-31 11:49

Do regularnej bijatyki doszło w ostatnią sobotę w Mysłowicach na Górce Słupeckiej. Grupa osób urządziła sobie tam libacje alkoholową. W pewnym momencie pomiędzy biesiadnikami doszło do przepychanek. Wszystko doskonale widział operator miejskiego monitoringu, który wysłał na miejsce patrol straży miejskiej.

Nielegalna impreza w Mysłowicach. Doszło do bójki

Niezbyt szczęśliwy finał miała libacja alkoholowa, którą grupa ludzi urządziła sobie w ostatnią sobotę, 27 marca na Górce Słupeckiej w Mysłowicach. Biesiadnicy spożywali alkohol w okolicach ustawionych tam wiat grillowych. W pewnym momencie wybuchła awantura i doszło do bójki.

- 27 marca około godziny 18:15 dyżurny Straży Miejskiej Mysłowice na kamerach monitoringu miejskiego usytuowanych w rejonie Górki Słupeckiej (dz. Brzęczkowice) zauważył grupę osób, które spożywają alkohol i awanturują się. Do awanturujących się osób niezwłocznie został wysłany patrol strażników - informuje Straż Miejska w Mysłowicach.

Całe zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu

Strażnicy miejscy zdołali rozdzielić awanturujących się imprezowiczów. Dwóch mężczyzn odwieziono do Izby Wytrzeźwień, a wobec dwóch innych skierowano wnioski do Sądu Rejonowego w Mysłowicach.

Wobec jednego z mężczyzn będzie się toczyć postępowanie w sprawie o naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

Raport z anteny 31.03, godz.10
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE