Śląskie: Awantura podczas libacji alkoholowej. Pomiędzy uczestnikami imprezy doszło do bójki. Wszystko nagrały kamery [ZDJĘCIA]

2021-03-31 11:49

Do regularnej bijatyki doszło w ostatnią sobotę w Mysłowicach na Górce Słupeckiej. Grupa osób urządziła sobie tam libacje alkoholową. W pewnym momencie pomiędzy biesiadnikami doszło do przepychanek. Wszystko doskonale widział operator miejskiego monitoringu, który wysłał na miejsce patrol straży miejskiej.

Nielegalna impreza w Mysłowicach. Doszło do bójki

Niezbyt szczęśliwy finał miała libacja alkoholowa, którą grupa ludzi urządziła sobie w ostatnią sobotę, 27 marca na Górce Słupeckiej w Mysłowicach. Biesiadnicy spożywali alkohol w okolicach ustawionych tam wiat grillowych. W pewnym momencie wybuchła awantura i doszło do bójki.

- 27 marca około godziny 18:15 dyżurny Straży Miejskiej Mysłowice na kamerach monitoringu miejskiego usytuowanych w rejonie Górki Słupeckiej (dz. Brzęczkowice) zauważył grupę osób, które spożywają alkohol i awanturują się. Do awanturujących się osób niezwłocznie został wysłany patrol strażników - informuje Straż Miejska w Mysłowicach.

Całe zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu

Strażnicy miejscy zdołali rozdzielić awanturujących się imprezowiczów. Dwóch mężczyzn odwieziono do Izby Wytrzeźwień, a wobec dwóch innych skierowano wnioski do Sądu Rejonowego w Mysłowicach.

Wobec jednego z mężczyzn będzie się toczyć postępowanie w sprawie o naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

Raport z anteny 31.03, godz.10