Ruda Śląska: Groźna kolizja na zakręcie mistrzów. Samochód prawie wjechał w wóz strażacki! [WIDEO]

2021-01-13 10:56 NAU
Ruda Śląska: Groźna kolizja na zakręcie mistrzów. Samochód prawie wjechał w wóż strażacki! [WIDEO]
Autor: YouTube/Business Center Ruda ŚLąska Wypadek na zakręcie mistrzów w Rudzie Śląskiej

To jest bardzo trudny dzień dla kierowców na zakręcie mistrzów w Rudzie Śląskiej. Tuż po godzinie 8 rano samochód osobowy uderzył tam w barierki, a kilkanaście minut później inny samochód prawie staranował wóz strażacki, który przyjechał tam na interwencję. Zobaczcie nagranie.

Wypadek na zakręcie mistrzów w Rudzie Śląskiej

W środę, 13 stycznia do godziny 10.00 na słynnym zakręcie mistrzów w Rudzie Śląskiej doszło już do dwóch bardzo groźnych zdarzeń. Od rana na drodze panują bardzo trudne warunki. Pada śnieg, a na jezdni jest błoto pośniegowe, nie jeździ się łatwo. Przekonali się o tym kierowcy pokonujący łuk na rudzkim odcinku Drogowej trasy Średnicowej.

Do pierwszego zdarzenia doszło około godziny 8.30 na jezdni w stronę Gliwic. Samochód osobowy uderzył w barierki, a następnie wjechał na skarpę. Nikt nie ucierpiał, kierowca dostał mandat.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ruda Śląska: Kolejny wypadek na "Zakręcie Mistrzów". Samochód uderzył w skarpę. Są utrudnienia w kierunku Gliwic [WIDEO]

Na miejscu pojawiły się służby, które usuwały skutki kolizji. Wtedy doszło do kolejnego zdarzenia. Była godzina 9.33. Granatowe renault wpadło w poślizg, uderzyło w barierki, obróciło się i przeleciało przez całą jezdnię niemal taranując wóz strażacki stojący na prawym pasie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

ZOBACZCIE NAGRANIE

Życzenia na 2021! Czego życzymy sobie w nowym roku?