Ruda Śląska: Kolejny wypadek na "Zakręcie Mistrzów". Samochód uderzył w skarpę. Są utrudnienia w kierunku Gliwic [WIDEO]

2021-01-13 9:04 NAU
Ruda Śląska: Kolejny wypadek na Zakręcie Mistrzów. Samochód uderzył w skarpę. Są utrudnienia w kierunku Gliwic [WIDEO]
Autor: YouTube/Business Center Ruda ŚLąska

Kolejny groźny wypadek na słynnym Zakręcie Mistrzów na Drogowej Trasie Średnicowej w Rudzie Śląskiej. Samochód osobowy uderzył w skarpę. Służby są już na miejscu. Jeden pas ruchu w kierunku Gliwic jest nieprzejezdny.

Wypadek na Zakręcie Mistrzów w Rudzie Śląskiej

Kolejny wypadek na Zakręcie Mistrzów na rudzkim odcinku Drogowej Trasie Średnicowej. Samochód osobowy jadący od Katowic w stronę Gliwic wpadł w poślizg i uderzył w przydrożną skarpę. Całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Na miejscu szybko pojawiły się służby ratunkowe.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 8:27. Na miejscu pracuje patrol policji, na razie nie mamy informacji o osobach poszkodowanych - mówi nam asp.szt. Arkadiusz Ciozak.

Obecnie na drogach województwa śląskiego panują bardzo trudne warunki. Nocne opady śniegu sprawiły, że na wielu trasach zalega błoto pośniegowe. Główne drogi są odśnieżone, ale wciąż jest ślisko i o wypadek czy kolizję nie jest trudni. Szczególnie na Zakręcie Mistrzów na DTŚ. Ten łuk drogi od dłuższego czasu sprawia problemy kierowcom.

Chwilę po opisywanym wyżej wydarzeniu doszło do kolejnej groźnej kolizji. Kierowcy nie mają dzisiaj łatwo. Szczegóły poniżej:

CZYTAJ WIĘCEJ: Ruda Śląska: Groźna kolizja na zakręcie mistrzów. Samochód prawie wjechał w wóż strażacki! [WIDEO]

Życzenia na 2021! Czego życzymy sobie w nowym roku?