Park Handlowy Arena rozdaje śląskie prezenty podczas Czornego Weekendu!

2021-11-22 9:56
Park Handlowy Arena rozdaje śląskie prezenty podczas Czornego Weekendu!
Autor: pexels.com

Listopadowy weekend niskich cen, na całym świecie nazywany jest Black Friday, ale w Parku Handlowy Arena świętować będziemy... Czorny Weekend. Podczas tego wydarzenia, w piątek i sobotę (26 i 27 listopada) czekają na Was fest okazje i promocje. Ino w Parku Handlowy Arena czekają nas Was szykowne prezenty oraz czarne pączki, które spucujecie ze smakiem! Tego nie możecie przegapić!

Park Handlowy Arena w Gliwicach to ponad 60 sklepów popularnych marek z różnych branż, w których czekać będzie wiele niespodzianek, przygotowanych specjalnie na obchody święta zakupów! W ofercie parku znajdują się hipermarket Carrefour, wielkopowierzchniowe markety Leroy Merlin i Decathlon oraz lubiane sklepy i punkty usługowe, m.in.: Media Expert, Rossmann, Dealz, Carry, Reserved, Esotiq, Pepco, Deichmann, CCC, Douglas, Home&You, ABRA Meble oraz ABRA Kuchnie. Ten szalony weekend cenowy to dobry moment na pierwsze świąteczne zakupy i prezenty, uzupełnienie garderoby, odświeżenie domu czy skompletowanie wymarzonego sprzętu RTV i AGD.

Sprawdźcie, czym zostaniecie zaskoczeni w tym roku!

Wymień paragon na gryfny kubek!

Każdy kto zrobi zakupy za minimum 100 złotych, w piątek i sobotę 26 i 27 listopada, będzie mógł wymienić paragony na gryfne kubki ze ślunskimi napisami. Do wyboru kubki biołe i czorne. Będzie można je odebrać w punkcie obsługi klienta w godzinach 12.00 – 18.00.

W punkcie dostępny jest również pełen regulamin promocji.

A jak z sił opadniecie, wypatrujcie hostess, które w Czorny Piątek 26 listopada będą na Was czekać z czornymi pączkami nadzianymi konfiturą z róży. Spucujecie je ze smakiem - gwarantujemy! Pączki będą rozdawane zgodnie z zasadami reżim sanitarnego, czyli każdy na osobnej tacce.

- Zapraszamy do Areny na zakupowe święto! Mam nadzieję, że każdy znajdzie swoją wymarzoną okazję. Przygotowaliśmy wiele ofert oraz wspaniałe śląskie prezenty. Pamiętajmy, że dla naszych najemców to nie tylko tzw. wietrzenie magazynów, ale przede wszystkim możliwość nadrobienia słabszego czasu spowodowanego obostrzeniami w handlu. Przypominamy również o stosowaniu się do zasad, obowiązujących w centrum, tak by zakupy były nie tylko udane, ale przede wszystkim bezpieczne. – zaprasza Anna Kowalska, dyrektor Parku Handlowego Arena w Gliwicach.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze!

Przypominamy, że całe centrum nadal pracuje zgodnie z zasadami bezpieczeństwa pandemicznego. Na terenie Areny obowiązuje obowiązek zasłaniania ust i nosa za pomocą maseczki, dezynfekcja rąk przed wejściem do sklepów lub zakupy w jednorazowych rękawiczkach. Pamiętajcie również o trzymaniu dystansu społecznego. Park Handlowy Arena pracuje w godzinach 9.00 – 21.00, a w handlowe niedziele 10.00 – 20.00.

Więcej szczegółów dotyczących Czornego Piątku znajdziecie na stronie www.arena-gliwice.pl oraz na profilu na Facebooku!

Park Handlowy Arena rozdaje śląskie prezenty podczas Czornego Weekendu!
Autor: mat.prasowe Link: https://arena-gliwice.pl/

Park Handlowy ArenaAl. Jana Nowaka Jeziorańskiego 1, 44-102 Gliwice

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE