Ogromne włóczki w zimowej aranżacji McDonald's w Ustroniu to zasługa bytomskiej firmy

Ogromny, pleciony sweter otulający ściany budynku i rozrzucone dookoła kolorowe włóczki - tak prezentuje się restauracja McDonald's w Ustroniu. Wełniana aranżacja restauracji to efekt akcji promocyjnej kanapki Drwala, która wróciła do zimowego menu. W przystrojeniu lokalu pomogła bytomska pasmanteria MM Handmade.

McDonald's w Ustroniu: Piękne włóczki to zasługa firmy z Bytomia

McDonald's przy ul. Wiejskiej został bohaterem spotu promującego kanapkę Drwala, jedną z najpopularniejszych w menu restauracji. Z tej okazji lokal przeszedł metamorfozę. Budynek przykryto wełnianym "swetrem", wykonanym z różowej i brązowej włóczki. Dookoła leżą ogromne, kolorowe motki, jakby rozrzucone w pośpiechu. Tymczasem w środku stoliki i krzesła przyozdobiono plecionymi nakryciami.

Aranżacja robi zjawiskowe wrażenie. Swój udział w projekcie miało kilkanaście firm, a wśród nich znalazła się bytomska pasmanteria i sklep z tkaninami MM Handmade.

- Z ofertą współpracy zwróciła się do nas ekipa scenografowie.pl. Szukali kogoś, kto ma doświadczenie w tworzeniu dużych warkoczy. My od lat się w tym specjalizujemy, sprzedajemy hamaki, pufy i bujane fotele z przeplotem - tłumaczy Miłosz Małota z MM Handmade. 

Największa na świecie włóczka, sweter - tak ubrano McDonald's w Ustorniu

MM Handmade pracował nad komponentami aranżacji w pracowniach w Bytomiu i Gliwicach. Realizacja projektu zajęła pracownikom kilkanaście tygodni. W efekcie powstały kolorowe włóczki, z czego największa ma 3 metry oraz sweter, którym opatulona jest restauracja w Ustroniu. Część zdobień w środku to również zasługa bytomskiej firmy.

- To jak na razie największy projekt, nad jakim mieliśmy okazję pracować. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego imponującego projektu - mówi Miłosz Małota. 

Restaurację w tym wydaniu będzie można zobaczyć jeszcze tylko przez kilka dni. W niedzielę 27 listopada wełniane ozdoby znikną. Jak zapewnia właściciel MM Handmade, materiał zostanie wykorzystany ponownie.