Rozrywka

Nie tylko Spodek. W Galerii Katowickiej grali w Counter Strike z Innocentem i Szpero

W ten weekend Katowice stały się światową stolicą e-sportu. W Spodku trwa turniej Intel Extreme Masters 2024, ale nie tylko tam mamy emocje. W Galerii Katowickiej również od piątku można pograć w Counter Strike'a i to nie byle z kim, bo rywalizować możemy z Innocentem oraz Szpero. ‬

Zacięta rywalizacja w Counter Strike 2 w Galerii Katowickiej

Dobiega końca święto e-sportu w Katowicach. W Spodku szaleństwo związane z Intel Extreme Masters, za to w Galerii Katowickiej trwa szaleństwo związane z Counter Strike. Pasjonaci kultowej już gry z gatunku first-person shooter – Counter Strike’a – łączyli siły w jeden zespół, by wspólnie zmierzyć się w emocjonującym turnieju CS:GO 2. Pula nagród zawierać będzie bony na zakupy oraz cenny sprzęt gamingowy. Ich rywalami byli między innymi Innocent i Szpero, czyli profesjonalni gracze znani wszystkim gamerom. 

Gra w CS'a to nie wszystko. Z racji tego, że trwa sezon skoków narciarskich gracze rywalizują też w jeden z największych klasyków komputerowych, czyli Delixe Ski Jump. 

Katowice, serce polskiego e-sportu, bije jeszcze mocniej w lutym, a Katowicka jest zawsze blisko #citylife, dlatego w tym roku również i my wchodzimy do gry – mówi Anna Szczerkowska, marketing managerka Galerii Katowickiej.

Poza Counter Strike i skokami narciarskimi, na wszystkich czekała strefa retro gier.