Wiadomości

Magda Gessler w Tarnowskich Górach. Takich kuchennych rewolucji jeszcze nie było. Efekty zaskakują

Najbardziej znana restauratorka w Polsce ponownie zawitała do Tarnowskich Gór. Magda Gessler już po raz trzeci przeprowadzi w tym mieście "Kuchenne Rewolucje". Tym razem metamorfozę przejdzie jedna z restauracji w centrum miasta.

Kuchenne Rewolucje w Tarnowskich Górach

Program Kuchenne Rewolucje dobrze znany jest widzom. Emisja pierwszego sezonu odbyła się w 2010 roku. Od tamtej pory program z udziałem Magdy Gessler cieszy się dużą popularnością. Restauratorka w ostatnim czasie została zaproszona do Tarnowskich Gór.

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz. W piątym sezonie programu mogliśmy zobaczyć przemianę restauracji "Ania z Zielonego Wzgórza" na "Don Kichot". Kilka lat później, w 2017 roku metamorfozę przeszła "Ślonsko Gościno", która zmieniła nazwę na "Modra". W przypadku pierwszego lokalu, rewolucja nie przyniosła oczekiwanego efektu, bo restauracja została zamknięta, natomiast "Modra" działa do dziś.

Quiz. Jak dobrze znasz śląskie potrawy wielkanocne?

Pytanie 1 z 12
Czego na stole nie mogło zabraknąć na Śląsku podczas Wielkiego Piątku?

Magda Gessler ponownie w Tarnowskich Górach

W czwartek, 8 lutego urząd miejski pochwalił się niecodzienną wizytą. Do Miasta Gwarków zawitała Magda Gessler. Tarnogórski magistrat nie podał, która restauracja przechodzi kuchenne rewolucje.

Ciekawe persony odwiedziły w ciągu blisko 500 lat Tarnowskie Góry: Goethe, August II Sas, August III Mocny, Jan III Sobieski, Humboldt czy cesarz Wilhelm II Hohenzollern. Większość z nich była u nas raz, Magda Gessler jest już po raz trzeci! Blond Gwiazda telewizji i kuchni gości w Mieście Gwarków ze swoim programem Kuchenne Rewolucje. Gdzie? To na razie tajemnica - poinformował w mediach społecznościowych.

Naszej redakcji udało się ustalić, że Magda Gessler została zaproszona do restauracji ART Smaku która mieści się przy ulicy Lewka. Jak zdradził magistrat, lokal będzie nazywał się "Bistro czy kapusty?". Obecnie właściciele lokalu nie podają więcej szczegółów. Informacje będziemy przekazywać na bieżąco. Jedno jest pewne, "Kuchenne Rewolucje" w Tarnowskich Górach będziemy mogli zobaczyć w 28. sezonie programu.

Zobaczcie w galerii poniżej, jaką metamorfozę przeszła restauracja: