Mieszko Masłowski wystąpi w programie Dancing with the Stars

i

Autor: FB Taniec z Gwiazdami

Wiadomości

Taniec z Gwiazdami - nowa edycja. Znamy listę uczestników. Wystąpi w niej model ze Śląska

W niedzielę, 3 marca w Polsacie ruszy kolejna edycja programu "Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami". Wystąpi w niej wiele znanych osobistości, w tym m.in. Maciej Musiał, Anita Sokołowska oraz Beata Olga Kowalska. Z aktorką w parze zatańczy mieszkaniec Tarnowskich Gór - Mieszko Masłowski.

Rusza nowa edycja programu Taniec z Gwiazdami. Wiadomo, kto wystąpi

W niedzielę, 3 marca rozpocznie się wiosenna edycja programu "Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami". W 14. edycji widzowie będą mieli okazję zobaczyć między innymi Macieja Musiała, Anitę Sokołowską, Filipa Chjazera, Kamila Baleję, Roksanę Węgiel, Dagmarę Kaźmierską, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, Krzysztofa Szczepaniaka, Maffashion, (Julię Angelikę Kuczyńską), Aleksa Mackiewicza oraz Beatę Olgę Kowalską. Partnerem aktorki znanej m.in. z serialu Ranczo będzie Mieszko Masłowski, pochodzący z Tarnowskich Gór.

Tarnogórzanin jest absolwentem II LO im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach. Po ukończeniu liceum przeniósł się na studia do Warszawy, gdzie podjął kierunek automatyka i robotyka na Politechnice Warszawskiej. Mieszko Masłowski od wielu lat pasjonuje się tańcem towarzyskim. Nieraz odnosił w tej dziedzinie sukcesy. 

12 lutego na oficjalnym kanale programu Taniec z Gwiazdami, Polsat ujawnił, kto wystąpi w nowej edycji programu. Na liście uczestników znalazł się właśnie Mieszko Masłowski.

O serca widzów już w marcu @beataolga powalczy razem z @mieszko.maslowski - zwycięzcą otwartych Mistrzostw Polski w kat. U19 i U21. Triumfował także w Pucharze Świata w kat. U21 - przekazali organizatorzy.

Mieszko Masłowski wystąpi w nowej edycji programu "Dancing with the Stars"

Tarnogórzanina w programie Polsatu będzie można zobaczyć od niedzieli, 3 marca. Emisja odcinka rozpocznie się o godzinie 20.00. Jak przyznał Mieszko Masłowski sam nie chciał zgłosić się do udziału, ponieważ ma jeszcze sporo innych zajęć. Jednak gdy organizatorzy zaproponowali mu udział w programie postanowił pogodzić natłok obowiązków. Co o współpracy z aktorką mówi Mieszko Masłowski?

Jest pełna energii, uśmiechnięta i ambitna. Świetnie nam się współpracuje. Niejednokrotnie prezentowała się już na scenie, w tym w teatrze i musicalach. Dlatego miałem z tyłu głowy, że szybciej opanuje układy taneczne. Pomimo tego obecnie dziennie trenujemy po kilka godzin - mówi redakcji Eska.pl Mieszko Masłowski.

Jak podkreślił tarnogórzanin, udział w programie jest dla niego wyzwaniem, ponieważ musi pogodzić występy z udziałami w turniejach. Mieszko Masłowski w najbliższych tygodniach weźmie udział w zawodach, które odbędą się m.in. Wielkiej Brytanii i w Polsce.

Jak prezentują się wszystkie pary 14. edycji programu "Dancing with the Stars"? Sprawdźcie w galerii.