Makabryczna pułapka na zwierzęta w Katowicach. Kto na ulicy postawił kartonowy pas nabity igłami?

2020-05-15 12:01 NAU

Kartonowy pas nabity igłami. Taką śmiertelną pułapkę na zwierzęta znalazł na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach Jacek Pytel, rzecznik straży miejskiej. Już jakieś psiaki musiały się boleśnie zranić – widać na nim ślady krwi - relacjonuje Pytel. Kto stworzył taką makabryczną pułapkę na zwierzęta?

Makabryczna pułapka na zwierzęta w Katowicach

Kartonowy pas nabity igłami. Sadyści nie odpuszczają - napisał na Facebooku Jacek Pytel, rzecznik straży miejskiej w Katowicach. Funkcjonariusz przekazał, że w piątek, 15 maja rano taką śmiertelną pułapkę na zwierzęta znalazł w pobliżu pawilonu przy Piastów 8 w Katowicach.

- Już jakieś psiaki musiały się boleśnie zranić – widać na nim ślady krwi. Drodzy posiadacze czworonogów uważajcie przy wyprowadzaniu naszych pupili na spacer. Niestety nikt nie jest w stanie przewidzieć, gdzie następnym razem nasze psy natkną się na pułapkę. Sprawę zgłosiłem już na Nasz komisariat - napisał Jacek Pytel.

Kto mógł zostawić taką makabryczną i śmiertelną pułapkę na zwierzęta i to w samym centrum największego osiedla w Katowicach? Jacek Pytel nie wyklucza, że może jest to pułapka na gołębie, która spadła z czyjegoś balkonu lub okna. Mimo wszystko sprawa jest bardzo niepokojąca, szczególnie, że coraz częściej mieszkańcy miast w województwie śląskim informują o pułapkach na zwierzęta. Sadyści coraz częściej zostawiają w parkach i na skwerkach kiełbasy nafaszerowane gwoździami. Jak można tak postępować?

ZOBACZ także:

Miejsca na spacery bez tłumów w woj. śląskim

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.