Natalia Janoszek nie zarobi na prawników na swojej książce. Jej cena jest taka, jak jej kariera według Stanowskiego

i

Autor: Archiwum/Materiały prasowe Natalia Janoszek nie zarobi na prawników na swojej książce. Jej cena jest taka, jak jej kariera według Stanowskiego

Rozrywka

Książka Natalii Janoszek jak biały kruk. Cena idzie w parze z recenzją Stanowskiego

Natalia Janoszek po materiałach, które wypuścił Krzysztof Stanowskich, w których demaskuje jej całą karierę aktorską i nie tylko, przechodzi bardzo ciężkie chwile. Celebrytka potraciła już sponsorów, telewizje również nie są chętne na współpracę. A to nie wszystko, bo pewien ostracyzm dotknął również wydaną kilka lat temu książkę.

Książka Natalii Janoszek nie zostanie białym krukiem

Natalia Janoszek przechodzi od trzech miesięcy bardzo trudne chwile. Wszystko zaczęło się od programu Krzysztofa Stanowskiego "Dziennikarskie zero" na Kanale Sportowym, w którym dziennikarz zarzucił celebrytce, że jej kariera to jedno wielkie kłamstwo. Od tamtej pory Natalia Janoszek jest na ustach wszystkich. Kilka dni temu Stanowski wypuścił prawie 3-godzinny odcinek "Bollywoodzkie zero", gdzie bardzo dokładnie przyjrzał się nie tylko jej karierze, ale też np. jej wizycie na festiwalu filmowym w Cannes. Według wielu specjalistów, takie obnażenie praktycznie ma zakończyć jej karierę w Polsce. Dlaczego?

Natalia Janoszek co prawda była na festiwalu w Cannes, ale nie TYM festiwalu, tylko giełdzie wideo, gdzie swoje premiery miało około 20 tys. produkcji filmowych, w wielu przypadkach amatorskich. Stanowski zweryfikował też jej popularność w Bollywood, gdzie pojechał z kamerą i mikrofonem i zwyczajnie odpytywał mieszkańców Mumbaju o to, czy w ogóle ją rozpoznają. Co więcej, rozmawiał z gwiazdorem Bollywood Karann Nathh, który nie miał pojęcia, kim jest Janoszek, ale po wysłuchaniu historii o niej stwierdził, że to byłby świetny materiał na film. 

Poza filmową karierą rozprawił się również z konkursami miss, które Janoszek wygrywała. Jak pokazał w swoim materiale Stanowski, w żadnym z konkursów celebrytka nie była nawet w czołowej trójce, a nagrody otrzymywała np. za bycie najsympatyczniejszą. 

Burza po materiale Stanowskiego. Co dalej z karierą Janoszek?

Tuż po emisji programu rozpętała się burza. Wiele osób ze świata show-biznesu w ostrych słowach wypowiada się o jej dotychczasowej karierze. Wiele osób podkreśla, że praktycznie to już jest jej koniec. "Popularność" Janoszek przełożyła się również na sprzedaż jej książki napisanej kilka lat temu pod tytułem "Za kulisami Bollywood". Książka ma opowiadać o tym, jak wygląda przemysł filmowy w Bollywood oraz jak wygląda życie w tym egzotycznym dla Polski kraju. 

Natalia Janoszek opowiada o tym niezwykłym egzotycznym świecie. Dzięki tej książce dowiesz się więcej o Indiach — kraju pełnym sprzeczności i niezwykłych obyczajów. Poznaj historię wyjątkowej dziewczyny, która miała odwagę walczyć o swoje marzenia i dziś gra główne role w filmach Bollywood. - możemy przeczytać w opisie. 

Książka jest dość nisko oceniana (z reguły na 2.0) a jej cena powoli zaczyna spadać. Owszem, są internetowe księgarnie, gdzie np. jej cena wynosi 35 zł, ale coraz więcej decyduje się na drastyczną obniżkę cen. W Matrasie cena spadła już do niecałych 25 zł, taniaksiazka.pl spuściła cenę do 16,95 zł. Jeszcze taniej jest w internetowej księgarni tantis.pl, gdzie za książkę Natalii Janoszek zapłacimy 13,59 zł. Najtaniej natomiast można ją kupić na Amazonie. Tam cena 3 sierpnia wynosiła 11,90 zł.

Nie trudno przewidzieć, że te księgarnie, które do tej pory nie obniżyły znacząco ceny za książkę Natalii Janoszek, prawdopodobnie wkrótce to zrobią. Czy sprzedaż wtedy podskoczy? To może być już mniej prawdopodobne.