Kradzież doskonała? W taki sposób para z Gliwic wyniosła z drogerii cenne kosmetyki. Nagranie szokuje [WIDEO]

2021-02-23 14:57 NAU

Policjanci z Gliwic opublikowali nagranie i zdjęcia z monitoringu, na których widać dwie osoby - mężczyznę i kobietę. Są oni podejrzewani o kradzież kosmetyków z jednej z drogerii w popularnym centrum handlowym. Wymyślili sprytny plan, który zrealizowali z sukcesem. Od dłuższego czasu są nieuchwytni.

Policjanci z Gliwic proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości osób podejrzewanych o kradzież kosmetyków z drogerii w centrum handlowym Forum. Chodzi o pewną parę, która do kradzieży użyła podstępu. Kobieta najpierw spakowała szereg kosmetyków do sklepowego koszyka, a następnie pozostawiła go przy jednym z regałów obok wyjścia, skąd już, bez płacenia, towar zabrał wspólnik – mężczyzna z tatuażem na szyi.

Do zdarzenia doszło już niemal pół roku temu, a konkretnie 20 listopada 2020 r. Policjanci wciąż nie złapali złodziei, dlatego też zdecydowali się opublikować nagranie z monitoringu i poprosili internautów o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawców.

- Być może ktoś rozpozna podejrzanych. Prosimy o kontakt z II komisariatem, tel.: 32 239 02 00, mail: kp2@gliwice.ka.policja.gov.pl - apelują policjanci z Gliwic i gwarantują anonimowość zgłaszających.

ZOBACZCIE NAGRANIE I ZDJĘCIA Z MONITORINGU

Kradzież doskonała? W taki sposób para z Gliwic wyniosła z drogerii cenne kosmetyki. Nagranie szokuje