Włamał się do domu jednorodzinnego w Katowicach

i

Autor: KMP Katowice

Katowice: Włamał się do domu jednorodzinnego. Rozpoznajesz go? [WIDEO]

2019-11-15 14:48

Policjanci z Katowic opublikowali zdjęcia z monitoringu, na których widać mężczyznę podejrzewanego o dokonanie włamania do jednego z domów jednorodzinnych w katowickiej dzielnicy Brynów. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy.

Kryminalni z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach prowadzą sprawę włamania do domu jednorodzinnego. Do zdarzenia doszło 26 września 2019 r. na ul. Parczewskiego w katowickiej dzielnicy Brynów.

Podejrzewany mężczyzna włamał się pod nieobecność właścicieli do domu i skradł biżuterię, gotówkę, zegarki oraz ruble carskie. Wizerunek podejrzewanego zarejestrował monitoring. Zobaczcie wideo.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 28 58, 32 200 25 55 lub pod adresem e-mail: ppm@katowice.ka.policja.gov.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE