Miss Polski 2019 w Katowicach. Kto wygrał?[ZDJĘCIA]

2019-12-09 7:47
Dziewczyna z Zabrza została Miss Polski 2019
Autor: Śląski Urząd Marszałkowski

Za nami wielki finał konkursu Miss Polski 2019. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, bo ten bardzo prestiżowy konkurs odbywa się już po raz 30. Dodajmy, że tegoroczny finał odbył się w Katowicach 8 grudnia. Zwyciężyła Magdalena Kasiborska z Zabrza. Zobaczcie zdjęcia finalistek Miss Polski 2019.

Miss Polski 2019 w Katowicach. Za nami wielki finał. Kto wygrał?

Magdalena Kasiborska z Zabrza otrzymała tytuł Miss Polski 2019. 19-latka ma na swoim koncie już tytuł Miss Beskidów, ale teraz zdobyła cenniejszą koronę i została Miss Polski 2019. Gratulujemy!

Wcześniej pisaliśmy:

Tegoroczna edycja konkursu Miss Polski 2019 jest absolutnie wyjątkowa. Finałowa gala odbędzie się po raz 30 i to w dodatku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Szykuje się niepowtarzalne show, które będziemy mogli zobaczyć na antenie telewizji Polsat już 8 grudnia. Wydarzenie poprowadzą Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz.

O tytuł najpiękniejszej kobiety w Polsce powalczą 24 finalistki. Nasz region reprezentować będą dwie dziewczyny - Dominika Konarska z Sosnowca i Magdalena Kasiborska z Zabrza. Dziewczyny, zdaniem ekspertów, mogą dojść naprawdę daleko. Konkurencja jest jednak bardzo silna, bowiem wszystkie finalistki prezentują się zjawiskowo i każda z nich będzie chciała pokazać, że zasługuje na tytuł Miss Polski 2019.

Już sam ten tytuł jest niezwykłą nobilitacją. Jednak do zgarnięcia są też inne nagrody, takie jak 100 tysięcy złotych czy w końcu awans do międzynarodowego konkursu i szansa na zgarnięcie tytułu najpiękniejszej kobiety na świecie.

Zobaczcie jak prezentują się finalistki Miss Polski 2019.

W tegorocznej edycji Miss Polski województwo śląskie ma dwie swoje reprezentantki. Pierwsza z nich to Magdalena Kasiborska. Co ciekawe, zabrzanka ma na swoim koncie tytuł Miss Beskidów. Teraz chce powalczyć o tytuł najpiękniejszej kobiety w Polsce. Zobaczcie jej zdjęcia.

Kolejną reprezentantką województwa śląskiego jest pochodząca z Sosnowca Dominika Konarska. Ma 23 lata i już spore sukcesy na koncie. Została Miss Śląska 2019. Teraz czas na kolejny krok czyli Miss Polski. Zobaczcie zdjęcia Dominiki.

Czy Dominika i Magdalena mają szansę na tytuł Miss Polski 2019. Wszystko rozstrzygnie się już 8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE