Juwenalia Śląskie w Katowicach rozpoczął wielki korowód studentów. Zobacz zdjęcia

2022-05-24 20:33
Korowód studentów rozpoczął Juwenalia Śląskie w Katowicach
Autor: Dariusz Brombosz

Juwenalia Śląskie w Katowicach rozpoczął wielki korowód studentów. Mimo pochmurnej pogody studenci przeszli głównymi ulicami Katowic pod Pomnik Powstańców Śląskich. Tam rozpoczęła się wielka impreza. Juwenalia Śląskie potrwają aż do weekendu. A głównymi wydarzeniami święta studentów będą liczne koncerty.

​Studenci z Śląska i Zagłębia przejęli Katowice. Kolorowym korowodem ulicami miasta rozpoczęły się śląskie Juwenalia. Imprezę rozkręca Radio Eska. Do 28 maja po dwu letniej przerwie wywołanej pandemią – w Parku Leśnym na Muchowcu studentów czeka największa studencka impreza. W korowodzie uczestniczyło setki studentów- wielu z nich na tę okazję się przebrało.

Wielki korowód studentów w Katowicach. Zobacz zdjęcia

Juwenalia Śląskie w Katowicach PROGRAM

Juwenalia w Katowicach to największy studencki festiwal Śląska i najchętniej odwiedzane imprezy muzyczne Katowic. Tegoroczny program to tradycyjne trzy dni fantastycznych koncertów w dniach 26-28 maja w przepięknym Katowickim Parku Leśnym, Barwny Korowód Studentów oraz różnorodne imprezy towarzyszące. 

Trzydniowy festiwal muzyczny w Parku Leśnym będzie okazją do wzięcia udziału w wyjątkowej muzycznej podróży - lineup, który otrzymacie składać się będzie z najciekawszych projektów ostatnich lat.

  • 26 maja - Kwiat Jabłoni, Waluś Kraksa Kryzys, Ars Latrans Orchestra
  • 27 maja - Paluch, Guzior, Sarius, Kartky, Ferbi NTE
  • 28 maja - Tymek, Ørganek, Mery Spolsky, Karaś/Rogucki

Juwenalia w Katowicach BILETY na koncerty

Bilety już od 29 zł na eBilet.pl

Korowód rozpoczął Juwenalia Śląskie w Katowicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE