Juwenalia Śląskie w Katowicach rozpoczął wielki korowód studentów. Zobacz zdjęcia

2022-05-24 20:33
Korowód studentów rozpoczął Juwenalia Śląskie w Katowicach
Autor: Dariusz Brombosz

Juwenalia Śląskie w Katowicach rozpoczął wielki korowód studentów. Mimo pochmurnej pogody studenci przeszli głównymi ulicami Katowic pod Pomnik Powstańców Śląskich. Tam rozpoczęła się wielka impreza. Juwenalia Śląskie potrwają aż do weekendu. A głównymi wydarzeniami święta studentów będą liczne koncerty.

​Studenci z Śląska i Zagłębia przejęli Katowice. Kolorowym korowodem ulicami miasta rozpoczęły się śląskie Juwenalia. Imprezę rozkręca Radio Eska. Do 28 maja po dwu letniej przerwie wywołanej pandemią – w Parku Leśnym na Muchowcu studentów czeka największa studencka impreza. W korowodzie uczestniczyło setki studentów- wielu z nich na tę okazję się przebrało.

Wielki korowód studentów w Katowicach. Zobacz zdjęcia

Juwenalia Śląskie w Katowicach PROGRAM

Juwenalia w Katowicach to największy studencki festiwal Śląska i najchętniej odwiedzane imprezy muzyczne Katowic. Tegoroczny program to tradycyjne trzy dni fantastycznych koncertów w dniach 26-28 maja w przepięknym Katowickim Parku Leśnym, Barwny Korowód Studentów oraz różnorodne imprezy towarzyszące. 

Trzydniowy festiwal muzyczny w Parku Leśnym będzie okazją do wzięcia udziału w wyjątkowej muzycznej podróży - lineup, który otrzymacie składać się będzie z najciekawszych projektów ostatnich lat.

  • 26 maja - Kwiat Jabłoni, Waluś Kraksa Kryzys, Ars Latrans Orchestra
  • 27 maja - Paluch, Guzior, Sarius, Kartky, Ferbi NTE
  • 28 maja - Tymek, Ørganek, Mery Spolsky, Karaś/Rogucki

Juwenalia w Katowicach BILETY na koncerty

Bilety już od 29 zł na eBilet.pl

Korowód rozpoczął Juwenalia Śląskie w Katowicach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE