Gliwice: Ukradł pieniądze z mieszkania kochanki. Policja daje mu 2 tygodnie na zgłoszenie się na komisariat

i

Autor: Śląska Policja

Gliwice: Ukradł pieniądze z mieszkania kochanki. Policja daje mu 2 tygodnie na zgłoszenie się na komisariat

2021-11-17 9:02

Policjanci z Gliwic opublikowali częściowo ukryty wizerunek mężczyzny podejrzanego o kradzież pieniędzy z mieszkania kobiety, z którą się spotykał. Dali mu też ultimatum. Jeśli nie zgłosi się na komisariat to wszyscy zobaczą jego twarz.

Policjanci z Gliwic publikują częściowo zamazane zdjęcie mężczyzny podejrzanego o kradzież i daje mu ultimatum.

- Publikujemy, tymczasowo, zamazaną twarz i zapraszamy mężczyznę, który zapewne domyśla się, że o nim mowa, do złożenia wyjaśnień w komisariacie przy ulicy Pszczyńskiej - napisała gliwicka policja w komunikacie. O co chodzi?

Mężczyzna o nieustalonej tożsamości, korzystając z zaufania pokrzywdzonej, spenetrował pod jej nieobecność mieszkanie i skradł łącznie 13 tys. zł.

- W trakcie czynności ustalono, że podejrzanym jest mężczyzna z załączonych zdjęć. Detektywi z wydziału kryminalnego przeprowadzili szczegółowe dochodzenie, ale, niestety, dotychczasowe czynności nie doprowadziły do ustalenia tożsamości podejrzewanego. Zaistniała konieczność publikacji wizerunku. Zdecydowano jednak, że w pierwszej kolejności będzie on zamazany, a dopiero gdy to nie przyniesie efektu, opublikujemy pełny wizerunek. Mężczyzna ze zdjęcia powinien do 30 listopada br. skontaktować się bezpośrednio z prowadzącym postępowanie, starszym sierżantem Sebastianem Simką, tel 47 859 0306, [email protected].Po wyznaczonym terminie pełny wizerunek zostanie opublikowany z apelem do internautów o pomoc w ustaleniu tożsamości - czytamy w komunikacie.

Pirat drogowy sięgnął po broń. Wszystko się nagrało!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE