70-lecie GOPR - wyjątkowy koncert charytatywny już 24 marca. Bilety w sprzedaży

i

Autor: GOPR/FB

Jubileusz

70-lecie GOPR - wyjątkowy koncert charytatywny już 24 marca. Bilety w sprzedaży

2024-03-03 13:07

To będzie fantastyczne wydarzenie. Z okazji 70-lecia Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, w Arenie Gliwice 24 marca odbędzie się koncert charytatywny w aranżacji Jana Stokłosy. Wystąpią m.in. Kayah, Kwiat Jabłoni, Julia Pietrucha, Igor Herbut i wielu innych artystów.

Kwiat Jabłoni, Julia Pietrucha, Igor Herbut, Kayah, O.S.T.R, Tomasz Organek czy Natalia Szroeder – to m.in. te gwiazdy uświetnią koncert charytatywny, który odbędzie się 24 marca w Arenie Gliwice z okazji 70-lecia Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Towarzyszyć im będzie 40-osobowa orkiestra pod batutą Jana Stokłosy, laureata dwóch Fryderyków, w latach 2017-2021 kierownika muzycznego sceny musicalowej warszawskiego teatru Rampa. 

GOPR to siedem grup regionalnych i ponad 25753 km2 zabezpieczonych pasm górskich. Tylko w 2022 roku ratownicy GOPR wyruszali na interwencje 2550 razy i udzielili pomocy 2699 osobom. GOPR niesie pomoc nie tylko turystom, swoją działalnością wspiera również mieszkańców trudno dostępnych terenów górskich.

Koncert jubileuszowy będzie ukłonem w stronę tych, którzy na co dzień ratują nasze zdrowie i życie. Dochód z wydarzenia będzie przeznaczony na leczenie ratowników GOPR. Bilety są już w sprzedaży. 

TUTAJ kupisz bilet na koncert

Koncert charytatywny z okazji 70-lecia GOPR już 24 marca

i

Autor: Arena Gliwice