GOK w Suchożebrach zaprasza na spotkanie autorskie z pisarką Marią Hanną Makowiecką

2022-08-17 13:48
GOK w Suchożebrach zaprasza na spotkanie autorskie z pisarką Marią Hanną Makowiecką 21 sierpnia
Autor: fot. GOK w Suchożebrach

Gminny Ośrodek Kultury w Suchożebrach, a także Gmina Suchożebry i Sołectwo Wola Suchożebrska zapraszają mieszkańców regionu na spotkanie autorskie w plenerze. Pisarka Maria Hanna Makowiecka opowie o swojej twórczości w parku przy Dworku w Woli Suchożebrskiej 21 sierpnia o godz. 16.00.

Pisarka i regionalistka Maria Hanna Makowiecka jest wnuczką ostatnich właścicieli majątku Wola Suchożebrska. W tym roku nakładem krakowskiego Wydawnictwa Księgarnia Akademicka wydana została jej książka pt. "Od Wielicka do Woli Suchożebrskiej albo historia jednego pytania".

Podczas spotkania autorskiego w plenerze, które zorganizowały wspólnie Gminny Ośrodek Kultury w Suchożebrach, Gmina Suchożebry i Sołectwo Wola Suchożebrska, autorka opowie o swoim życiu i o wydanej niedawno publikacji. Wydarzenie zaplanowane zostało na najbliższą niedzielę 21 sierpnia o godz. 16:00 w parku znajdującym się na terenie Dworku w Woli Suchożebrskiej. Na spotkanie wstęp wolny.

GOK w Suchożebrach zaprasza na spotkanie autorskie z pisarką Marią Hanną Makowiecką
Autor: fot. GOK w Suchożebrach
Sonda
Czy zdarza Ci się chodzić na spotkania autorskie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE