RZESZÓW: Do you speak english? Stowarzyszenie INPRO zaprasza na spotkania Open Cafe!

2021-10-13 14:41
RZESZÓW: Do you speak english? Stowarzyszenie INPRo zaprasza na spotkania Open Cafe!
Autor: Pixabay.com/ StockSnap

Stowarzyszeniu INPRO, zaprasza mieszkańców Rzeszowa na międzynarodowe spotkania pod hasłem Open Cafe. W przyjaznej atmosferze będzie można nie tylko nauczyć się języka, ale także poznać inne kultury. Darmowe zajęcia odbywają się co tydzień w środę między godziną 18.00 a 20.00 w rzeszowskim Urban Labie.

Spotykają się co tydzień i rozmawiają na różne tematy - wszystko po angielsku. Mowa o międzynarodowych warsztatach organizowanych przez Stowarzyszenie INPRO pod hasłem Open Cafe. Ich uczestnicy spotykają się w każdą środę między godziną 18 a 20, aktualnie w Urban Lab Rzeszów. Nie są ta jednak ani standardowe lekcje językowe ani kurs. To co w takim razie?

- Absolutnie to nie jest ani kurs języka angielskiego ani lekcja, to są spotkania społeczno-kulturowe prowadzone w oparciu o metody edukacji poza formalnej, czyli metody interaktywne, warsztatowe. Co tydzień mamy nowy program, staramy się też by te metody, które stosujemy w Open Cafe skłaniały do interakcji, rozmów, dyskusji. (…) Nikogo tutaj nie oceniamy, gramatyki ani słownictwa, wierzymy, że język jest sposobem komunikacji i zachęcamy, zęby przełamywać bariery - mówi Beata Szmuc, wiceprezeska Stowarzyszenia.

CZYTAJ TAKŻE: Awantura o przejazd z psem taksówką. Kierowca użył gazu pieprzowego!

Dla kogo są spotkania?

Open Cafe działa w każdą środę w Urban Lab Rzeszów między 18 a 20. Co ważne, nie musicie się wcześniej na spotkania rejestrować. Mile widziani są rzeszowianie w każdym wieku - na Open Cafe przychodzą zarówno licealiści, jak i studenci, także innych narodowości niż polska, seniorzy czy rodziny z dziećmi.

Centrum Minecraft w Rzeszowie już otwarte!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE