Awantura o przejazd z psem taksówką. Kierowca użył gazu pieprzowego!

2021-10-12 13:13
Awantura o przejazd z psem. Użyto gazu pieprzowego
Autor: Pixabay

Pies kością niezgody. Chodzi o incydent do jakiego doszło na rzeszowskiej Kielanówce. Bo właśnie tam dwie osoby zamówiły dla siebie taksówkę. Jednak gdy umówiony samochód już podjechał, kierowca taksówki postanowił nie zabierać ze sobą pary, ponieważ chcieli wsiąść z wcześniej niezgłoszonym psem. Doszło do awantury.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem na rzeszowskiej Kielanówce, gdzie doszło do sprzeczki między kierowcą taksówki a dwiema osobami, które wcześniej ją zamówiły. Jak wstępnie ustalili policjanci okazało się, że osoby, które zamówiły kurs były z psem, w związku z tym kierowca odmówił przewozu, a to spowodowało, że między trzema osobami doszło do sprzeczki. - Według zgłaszającego zdarzenie kierowcy, mężczyzna kopnął w jego auto, a wtedy on z tego samochodu wyszedł i użył wobec pary gazu pieprzowego. To doprowadziło do szarpaniny między mężczyznami, w wyniku której kierowca miał zostać uderzony pięścią w twarz – relacjonuje Adam Szeląg z Komendy Miejskiej w Rzeszowie.

CZYTAJ TAKŻE: Pił piwo i prowadził samochód. Wszystko relacjonował NA ŻYWO!

Dwa zawiadomienia

Policjanci ustalili uczestników zdarzenia i każdego wylegitymowali. Teraz policjanci będą szczegółowo wyjaśniać okoliczności całego zdarzenia i w związku z tym przyjęli dwa zawiadomienia. Jedno od kierowcy, a drugie złożyła para, która zamówiła taksówkę. Na sam koniec parę czekał i tak dłuższy spacer z psem.

Szczepienia na Podkarpaciu. Jest tragicznie źle
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE