Najciekawsze licytacje komornicze na Podkarpaciu w styczniu 2023 roku

2023-01-19 14:44

Licytacje komornicze to dobra okazja, by nieco taniej kupić dom, mieszkanie, albo na przykład samochód. W styczniu w województwie podkarpackim takich licytacji odbywa się dość sporo, a my wybraliśmy kilka najciekawszych. Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc wziąć udział w licytacji komorniczej? Zobaczcie.

W czasie licytacji komornicznej możemy nabyć nieruchomość, czyli dom, albo mieszkanie w nieco niższej cenie niż rynkowa. W takich aukcjach licytuje się nie tylko nieruchomości. W naszym zestawieniu znalazło się na przykład auto. Można też wylicytować grunt. Zobaczcie, co ciekawego w styczniu 2023 roku można wylicytować na Podkarpaciu.

CZYTAJ TAKŻE: W tej gminie jest najtańszy węgiel na Podkarpaciu. Ile kosztuje tona?

Warunki przystąpienia do licytacji komorniczej

Jednym z warunków przystąpienia do licytacji jest wpłacenie wadium. To opłata w wysokości 10-procent wartości licytowanej rzeczy, czy nieruchomości. Gdy nie zdołamy wygrać licytacji, wadium jest zwracane. W przypadku nieruchomości możliwa jest wcześniejsza wizyta i obejrzenie domu, czy mieszkania. Takie informacje znajdziemy na stronie Krajowej Rady Komorniczej. Tam także, w opisie danej licytacji wyszczególnione są odrębne zasady.

Źródło: licytacje.komornik.pl 

Miał podłożyć wybuchową paczkę w Siecieborzycach. Błażej K. zatrzymany
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE