Masz sprawę w Urzędzie Miasta Rzeszowa? Są kolejne ograniczenia w obsłudze mieszkańców

2021-04-07 14:02
Urząd Miasta Rzeszowa
Autor: BIP Miasto Rzeszów

Ze względu na sytuację epidemiczną ograniczenia związane z bezpośrednią obsługą mieszkańców w Urzędzie Miasta Rzeszowa zostają przedłużone do 18 kwietnia. Wizyta w urzędzie będzie możliwa wyłącznie w sytuacji, gdy wymagana jest obecność mieszkańca.

Jak informuje rzecznik Urzędu Miasta Rzeszowa w związku z sytuacją epidemiczną w kraju i decyzją Rady Ministrów ograniczenia w bezpośredniej obsłudze mieszkańców w Urzędzie Miasta Rzeszowa i jednostkach organizacyjnych miasta zostały przedłużone do 18 kwietnia 2021 r.

Wizyta w urzędzie jest możliwa wyłącznie w przypadku spraw wymagających obecności klienta, po wcześniejszym telefonicznym lub e-mailowym umówieniu terminu – czytamy w komunikacie.CZYTAJ TAKŻE: III Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie odzyska dawny blask! Miasto dba również o najmłodszych uczniów

Z Urzędem Miasta Rzeszowa można kontaktować się w sposób zdalny - w formie e-mailowej, telefonicznej oraz poprzez platformę ePUAP.

Punkty Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa, zlokalizowane w galeriach handlowych, są nieczynne do 18 kwietnia 2021 r.

Szczegółowe informacje wraz z listą kontaktów dostępne sąna stronie internetowej: bip.erzeszow.pl

Na Podkarpaciu powstaną masowe punkty szczepień przeciw COVID-19
Sonda
Koronawirus. Czy planujesz spędzić wakacje 2021 w Polsce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE