Jedzenie nie smakuje? to wy... Nagrali piosenkę o pizzerii Avocado. Hit?

i

Autor: Pixabay

"Jedzenie nie smakuje? to wy..." Nagrali piosenkę o pizzerii Avocado. Hit?

2020-02-10 11:15

O małej pizzerii z Podkarpacia zrobiło się głośno w całym kraju po wpisie na jej profilu FB. Wszystko to sprawka hakera, ale Avocado niewybredny żart ostatecznie wyszedł na dobre.

W minionym tygodniu ta niewielka pizzeria z Podkarpacia stała się hitem sieci. Na profil FB Avocado włamał się haker i zostawił intrygujący wpis. Chciał zaszkodzić, ostatecznie jednak pomógł lokalowi w uzyskaniu rozgłosu, o jakim duże sieci gastronomiczne marzą latami.

Komunikat był prosty, w zasadzie prostacki i mocno nacechowany emocjonalnie, a brzmiał:

"DLA WSZYSTKICH KTÓRYM NIE SMAKUJE NASZE JEDZENIE .NIE PODOBA SIĘ TO WYPIER***!!!"

Niecodzienny slogan rekalmowy szybko podłapały inne marki. Tak zaczęła się lawina postów z hashtagiem #avocadochallenge w stylu "Nie podoba się to...".

Teraz powstała frywolna piosenka w rymtach Zenona Martyniuka, a podkarpackiej pizzerii właśnie. Tytuł to "Avocado (Jak nie pasuje to...)". Myślicie, że właściciele lokalu powinni puszczać ją swoim gościom? Będzie przebój? ;)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE