Uwaga kierowco! Za te przewinienia dostaniesz mandat zimą [LISTA]

2022-12-02 10:18
Zima, droga
Autor: Pixabay

Zima ponownie pojawiła się na polskich drogach. Śnieg i mróz może przyczynić się do wielu utrudnień dla kierowców. Warto pamiętać, że gdy robi się chłodno, a z nieba pada białych puch, można dostać mandat, jeżeli zapomni się o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Za co można dostać mandat zimą? Sprawdźcie poniżej w naszym artykule.

Zima powróciła. Wprawdzie na razie śniegu na drogach nie jest sporo, ale na uwadze trzeba mieć to, że nagle może się pojawić. Dodatkowo, trudna widoczność, gołoledź może utrudnić jazdę niejednemu kierowcy. Najwięcej problemów mróz może przynieść z rana - gdy jedziemy do pracy, a nasze  szyby są zamarznięte. Niskie temperatury przyczyniają się też często do rozładowania akumulatora. Jest kilka rzeczy, za które kierowcy mogą dostać mandat właśnie zimą. Za co konkretnie i w jakiej wysokości? O czym trzeba pamiętać? Sprawdźcie poniżej w naszej galerii.

Za te rzeczy dostaniesz mandat w zimie

Czytaj także: Te Biedronki są czynne 24 godziny na dobę. Występują w całej Polsce [LISTA]

Korea to nie tylko k-pop i dobre kosmetyki. Tym razem pomoże zdiagnozować serca w Polsce

Źródło: Uwaga kierowco! Za te przewinienia dostaniesz mandat zimą [LISTA]
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE