Zmiany na ulicy Małeckiego! Kierowcy, uważajcie na nowości w tym rejonie miasta!

2021-06-11 21:01 A.N
Kolejne zmiany na ulicy Małeckiego
Autor: materiały prasowe

To kolejna ulica na Łazarzu, gdzie zostanie wdrożona Strefa Płatnego Parkowania. Przeczytajcie więcej na naszej stronie internetowej.

Małeckiego to pierwsza z łazarskich ulic, na której jeszcze w ubiegłym roku, wprowadzona została organizacja ruchu związana z poszerzeniem SPP. Pierwszy etap zmian obejmował odcinek od rynku Łazarskiego do ul. Strusia. Teraz rozpocznie się etap drugi - wykonawcy oznakowania działać będą od ul. Strusia do ul. Gąsiorowskich. Prace rozpoczną się w poniedziałek, 14 czerwca. Kierunek ruchu na ul. Małeckiego zostanie zachowany. Oznacza to, że samochody będą mogły przejechać tędy w jednym kierunku od ul. Strusia w stronę ul. Gąsiorowskich. Wprowadzony zostanie nowy sposób parkowania. Na całym odcinku wyznaczone będą równoległe miejsca postojowe. 

14 czerwca rozpoczną się prace na ulicy Małeckiego i będą trwały przez cały dzień. Jesienią tego roku pomiędzy ulicą Strusia i Gąsiorowskich będą remontowane chodniki i rozpoczną się prace nasadzeniowe - drzew i krzewów.

Na ulicy obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się, pozostawienie auta będzie skutkowało odholowane na koszt właścicieli. Osoby, których samochody zostaną odholowane będą musiały zapłacić karę w wysokości 520 złotych za holowanie i 40 złotych za każdą rozpoczętą dobę postoju na parkingu strzeżonym oraz mandat karny, który zostanie wystawiony przez strażnika miejskiego.

Nowa organizacja ruchu, w tym sposób parkowania, zaczną obowiązywać bezpośrednio po zakończeniu prac.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Andrzej Piaseczny w miejskim graniu.
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 11.06.2021
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE