Jarmark świąteczny na Targach wieczorem

i

Autor: Agnieszka Janiszewska

Jarmark Świąteczny

Weekend z Jarmarkiem na Targach: atrakcji nie zabraknie! Będą także choinki od Eski!

2023-11-29 12:28

Kilka koncertów z muzyką na żywo, animacje dla dzieci, występ Zespołu Pieśni i Tańca Łany – to tylko niektóre z atrakcji zapowiadających kolejny weekend na Jarmarku Świątecznym na Targach. W najbliższą sobotę o 17:00 zagra kolejna gwiazda – Gosia Andrzejewicz. Na targach będzie także ekipa Radia ESKA, która do rozdania będzie miała świąteczne choinki!

Jarmark Świąteczny na Targach otwarty jest od wtorku do niedzieli, a każdy weekend to specjalny program dodatkowych wydarzeń dla gości w każdym wieku. W najbliższą sobotę i niedzielę w strefie ENEA odbędą się darmowe warsztaty dla najmłodszych w świątecznym klimacie.

Świąteczne atrakcje na targach w ten weekend! Co nas czeka?

W sobotę program artystyczny na scenie rozpoczną w południe Mażoretki Vena z Przemętu, a o godz. 13:00 Mikołajka Florka zaprosi wszystkie dzieci do wspólnych zabaw. Głównym punktem programu będzie 17:00 występ Gosi Andrzejewicz. Gosia Andrzejewicz to piosenkarka i autorka tekstów. Ma na swoim koncie 5 albumów i prestiżowe nagrody muzyczne. O godz. 19:00 i 20:15 wystąpią zespoły biorące udział w konkursie „MUZYKA NA JARMARKU” – Blues Drawers i SZA!

W niedzielę od 13:00 na Jarmarku Świątecznym na Targach będzie można wziąć udział w świątecznych atrakcjach przygotowanych przez Radio Eska z możliwością wylosowania darmowej choinki! Także o 13:00 na spotkanie z najmłodszymi na scenie zaprasza znany i lubiany Wujek Ogórek. O 15:00 wystąpi popularny i podziwiany Zespół Pieśni i Tańca Łany ze swoim folklorystycznym show. O godz. 17:00 i 18:30 wystąpią zespoły biorące udział w konkursie „MUZYKA NA JARMARKU” – Bango Balenci oraz LIT.

Poza programem specjalnym na gości jarmarku czekają wszystkie atrakcje stałe:

  • karuzela wenecka
  • zjazdy pontonowe
  • domek św. Mikołaja
  • symulator lotu saniami
  • młyńskie koło
  • Mirror Cube
  • autodrom
  • lodowisko pod chmurką
  • świąteczne foto spoty i iluminacje

Oczywiście nie ma świątecznego jarmarku bez tradycyjnych przysmaków. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich oferta gastronomiczna jest bardzo szeroka – od tradycyjnych rozgrzewających potraw takich jak bigos czy pierogi – po słodkości: gofry, churrosy czy owoce w czekoladzie.

Jak wygląda świąteczny jarmark bożonarodzeniowy na targach? Zobaczcie w naszej galerii!

Quiz. Czy wiesz wszystko o Świętym Mikołaju?

Pytanie 1 z 9
Na początek najłatwiejsze: kiedy w Polsce obchodzimy Mikołajki?
mikołajki