Pożar

i

Autor: pixabay.com Zdjęcie ilustracyjne

Straż pożarna

Tragedia po wybuchu i pożarze w Śremie. Obywatel Ukrainy zmarł w szpitalu

Do zdarzenia doszło w czwartek, 22 lutego około godziny 12:00 w Śremie. W niewyjaśnionych okolicznościach doszło do pożaru i wybuchu w jednym z mieszkań w bloku. Kilkanaście osób ewakuowało się przed dotarciem straży pożarnej. Ewakuowali oni dwie osoby. Jedna z nich trafiła do szpitala, gdzie zmarła.

Tragiczny wybuch i pożar w Śremie

Do zdarzenia doszło w Śremie w czwartek, 22 lutego około południa przy ulicy Grottgera. Doszło tam do pożaru i w jego wyniku wybuchu w jednym z mieszkań. Jak przekazał Polskiej Agencji Prasowej oficer dyżurny wielkopolskiej straży pożarnej, jeszcze przed przyjazdem strażaków z bloku ewakuowało się kilkanaście osób.

Śmierć Ukraińca po wybuchu w Śremie

Rzeczniczka policji w Śremie, podinspektor Ewa Kasińska przekazała PAP w piątek, 23 lutego złe informacje. W szpitalu, w wyniku pożaru zmarł 30-letni obywatel Ukrainy. On, wraz z jeszcze jedną osobą poszkodowaną zostali wyniesieni przez strażaków z pożaru. Tylko zmarły trafił do szpitala.

Trwa wyjaśnianie przyczyn pożaru w Śremie

W piątek odbyły się czynności zmierzające do wyjaśnienia przyczyn pożaru. Biorą w nich udział policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Śremie. Oprócz policjantów w zbadaniu okoliczności tragedii brał udział biegły z zakresu pożarnictwa.

Zobaczcie, jaka tragedia im się przytrafiła!

Mały Eryk zginął w pożarze