Tragedia na przejeździe kolejowym. Nie żyje jedna osoba [ZDJĘCIA]

2021-06-08 11:19

Tragedia na przejeździe kolejowym. Nie żyje jedna osoba. Do bardzo groźnego zdarzenia doszło na przejeździe kolejowym w okolicach Leszna, a dokładnie w Krzycku Wielkim. Samochód osobowy znalazł się na przejeździe kolejowym, tuż przed jadącym w kierunku Leszna szynobusem. Nie żyje pasażer auta.

Do tragicznego zdarzenia doszło w wtorek, 8.06  ok. godz. 8:30 na przejeździe przy ul. Gołanickiej. Samochód marki volkswagen został uderzony przez pociąg od strony pasażera. Niestety wskutek tego zdarzenia jedna osoba, pasażer, poniosła śmierć. 

W szynobusie podróżowało około 60 osób. Na szczęście nikt z pasażerów pociągu nie ucierpiał. Na miejscu wciąż pracują służby. Pociągi nie kursują obecnie na trasie Leszno - Wolsztyn.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE