Dzień Dziecka

Tak internauci widzą Dzień Dziecka! Zobacz najlepsze MEMY!

2023-06-01 15:42

Dzień Dziecka to święto, które celebrują zarówno dzieciaki, jak i dorośli. W internecie pojawia się mnóstwo memów i śmieszny obrazków z tej okazji. Zebraliśmy je wszystkie w jedno miejsce abyście na wesoło mogli przygotować się do Dnia Dziecka 2023!

Dzień Dziecka to święto, które ustanowione zostało w 1954 r. przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych. Celem było upowszechnienie ideałów i celów dotyczących praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych. W każdym kraju obchodzony jest innego dnia, w Polsce - 1 czerwca. Każdy rodzic w ten dzień musi pamiętać o swoich pociechach i podarować mu upominek lub postarać się spędzić z nimi kreatywnie wolny czas.

Dzień Dziecka 2023 w MEMACH

Memy sprawdzają się w każdej sytuacji. Oryginalnych i zabawnych grafik nie brakuje też w kontekście 1 czerwca.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE