Rozrywka

Graliście w kapsle? Już niebawem będzie okazja zagrać w mistrzostwach!

2023-05-10 11:50

Istnieje wiele rodzajów gry w kapsle, a cechą wspólną są właśnie kapsle! Chociaż zabawa ta ma chyba swoje złote czasy już za sobą, teraz ponownie zyskuje na popularności. Już w lipcu odbędą się I Mistrzostwa gry w kapsle w KontenerART. Właśnie ruszyły zapisy na to wydarzenie!

Jak sama nazwa wskazuje gra ta wykorzystująca kapsle od butelek. Istnieje wiele jej rodzajów, a cechą wspólną są właśnie kapsle, wprawiane w ruch po płaskiej powierzchni za pomocą pstrykania ich palcami.

Kapslowe Tour - I Mistrzostwa gry w kapsle

Zapraszamy Was na I Mistrzostwa gry w kapsle - czegoś takiego w naszym mieście jeszcze nie było.

- Zbudowaliśmy specjalnie zaprojektowany 40 metrowy tor do gry w kapsle, inspirowany Tour de Pologne 2023. Dotrze do mety ten kto pokona przeszkody. Główna nagroda w Mistrzostwach to 2000zł! Ale Mistrzem można zostać tylko ćwicząc, więc zapraszamy Was już od dziś na treningi. Grać możecie codziennie, tor czeka na plaży KontenerART - informują organizatorzy imprezy.

Kapslowe Tour - I Mistrzostwa gry w kapsle w KontenerART odbędą się już 15 i 16 lipca, oczywiście w KontenerART! Kto może wziąć udział w wydarzeniu? Oczywiście każdy! Warunkiem startu w I Mistrzostwach gry w kapsle jest zapisanie się na imprezy. Zapisy online prowadzone są TUTAJ.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na [email protected]!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE