Borys Szyc

i

Autor: AKPA Borys Szyc narzeka na drożyznę

Quiz

Quiz. "Job ostatnia szara komórka". Ten test rozwiążą osoby z niezwodną pamięcią

Film "Job ostatnia szara komórka" można już uznać za jeden z kultowych w polskiej kinematografii. Tym bardziej, że reżyser zastosował wiele nowych zabiegów w tej produkcji. Fabuła kręci się wokół trzech przyjaciół, którzy zmagają się z różnymi trudnościami życiowymi. Pamiętasz tę komedię? Koniecznie rozwiąż nasz quiz.

Quiz. "Job ostatnia szara komórka". Każdy zna ten film

"Job, czyli ostatnia szara komórka", to pozornie opowieść o tym, jak niewysokim kosztem za to w błyskawicznym tempie można opanować obcy język. Jednak w wyniku licznych wydarzeń, fabuła filmu diametralnie się zmienia i tworzy zbiór współczesnego humoru polskiego.

Żarty w tej produkcji bywają różne, nie zawsze są górnolotne, jednak o to chodzi! Dzięki wielu zabawnym kontekstom "Job" spełnia bardzo ważny i jeden z podstawowych warunków dobrej komedii - jest odbiciem rzeczywistości. W filmie, tym bardziej jak przystało na komedię, rzeczywistość odbija się w krzywym zwierciadle. To wyjątkowa produkcja, którą pokochali Polacy. Sprawdź swoją wiedzę w naszym teście!

Oglądałeś "Job ostatnia szara komórka"? To musisz to wiedzieć!

Quiz. "Job ostatnia szara komórka". Ten test rozwiążą osoby z niezwodną pamięcią

Pytanie 1 z 10
Czego dotyczy fabuła filmu?
„Gwóźdź do trumny” Moniki Wawrzyńskiej – komedia, która bawi do łez.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE