Policja

i

Autor: Pixabay

Tragedia

Pracownik zasłabł na budowie w Poznaniu. Nie udało się go uratować

W poniedziałek, 20 marca około 8:00 rano doszło do tej przykrej sytuacji. Pracownik budowy Silver Andersia w Poznaniu zasłabł na dużej wysokości tego najwyższego wieżowca w Poznaniu. Z racji na dużą wysokość, obok ratowników medycznych, pojawili się na miejscu także strażacy z ratownictwa wysokościowego. Niestety mężczyzny nie udało się uratować.

Tragedia na budowie w Poznaniu

W poniedziałkowy poranek, 20 marca około 8:00 doszło do zasłabnięcia pracownika budowy Silver Andersia w Poznaniu. Stało się to w trudno dostępnym miejscu, na dużej wysokości, stąd była utrudniona akcja ratownicza. W ratowaniu mężczyzny pogotowie było wspierane przez strażaków ratownictwa wysokościowego.

62-letni pracownik budowy w Poznaniu nie żyje

- Policjanci rano otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu do którego doszło na budowie przy hotelu Andersia. Z ustaleń policjantów wynika, że 62-letni mężczyzna w trakcie wykonywania prac zasłabł. Podjęta reanimacja nie przyniosła skutku. Mężczyzna niestety zmarł. Wykluczono udział osób trzecich, zgon nastąpił z przyczyn naturalnych. - przekazał nam sierżant sztabowy Łukasz Kędziora z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE