Szpital Wojewódzki w Poznaniu

i

Autor: Szpital Wojewódzki w Poznaniu / Facebook Szpital Wojewódzki w Poznaniu

Tragedia

68-letni mężczyzna wyskoczył z okna Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Zginął na miejscu

W nocy z niedzieli na poniedziałek (z 19 na 20 marca) z okna na szóstym piętrze Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu wypadł 68-letni mężczyzna. Jak poinformowała nas Wielkopolska Policja, zdarzenie nie ma podłoża o charakterze kryminalnym. Sprawę bada już prokuratura.

Nie żyje 68-letni mężczyzna

- Mieliśmy zgłoszenie przed północą. 68-latek wyskoczył z okna na 6. piętrze. Nie było to zdarzenie o charakterze kryminalnym. - przekazał nam podkomisarz Maciej Święcichowski z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

68-latek wyskoczył z okna Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu

Jak ustalili dziennikarze poznańskiej Gazety Wyborczej - Wczoraj w godzinach późnowieczornych w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu doszło do tragicznego zdarzenia. Z okna łazienki na szóstym piętrze wyskoczył 68-letni pacjent. W wyniku doznanych obrażeń, mimo podjętej akcji ratowniczej, zmarł (...) Wszystko wskazuje na samobójstwo. - przekazał dziennikarzom GW Rzecznik Prasowy Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu Konrad Napierała.

Sprawę zbada prokuratura w Poznaniu

Jak informują dziennikarze Wyborczej, mężczyzna leczył się na Oddziale Transplantologii i Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Urologii. Nie wiadomo, co było przyczyną tego zajścia. Sprawę bada poznańska prokuratura.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE