Poznaniacy wracają do podróżowania po pandemii!

2022-06-09 20:14
Robert z Torunia podbija Filipiny. Kocha podróże i poznawanie nowych kultur
Autor: Robert Politowski / archiwum prywatne Filipiny. Robert Politowski zakochał się w tamtejszych krajobrazach

Chętnie kupują wakacje za granicą. Największe zainteresowanie mają oferty last minute.

Coraz rzadziej decydują o wyjeździe z dużym wyprzedzeniem. Rezerwują raczej wyjazdy krótko przed datą, żeby pewnie nie ponosić dużego ryzyka tego, że coś tam po drodze się jeszcze zepsuje. 

- mówi Karol Raniszewski z biura podróży w Poznaniu i dodaje, że lepiej kupować wakacje z wyprzedzeniem, bo w tym roku ofert last minute nie będzie dużo.

Spore zainteresowanie jest wyjazdami na Bliski Wschód: do Jordanii, Libanu, Egiptu, Maroka. Te kraje, które tą egzotyką są, ale w dalszym ciągu nie są zbytnio oddalone od Europy. 

Poznaniacy chętnie kupują też wycieczki do Stanów Zjednoczonych i Ameryki Środkowej. Powoli wraca też zainteresowanie Azją, choć tam nadal jest sporo obostrzeń.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE