Poznań: Rasistowski atak w tramwaju! Policja szuka świadków zdarzenia! [SZCZEGÓŁY]

2021-04-26 16:29
Poznań: Wrócili do zabójstwa sprzed 29 lat! To oni zatrzymali mordercę Zyty Michalskiej
Autor: RR Poznań: Wrócili do zabójstwa sprzed 29 lat! To oni zatrzymali mordercę Zyty Michalskiej

Policja szuka świadków rasistowskiego ataku, do którego miało dojść w połowie marca w jednym z poznańskich tramwajów. Przeczytajcie więcej na naszej stronie internetowej.

Policjanci poszukują świadków przestępstwa do którego doszło 14 marca br. w tramwaju linii numer 5. Policjanci z nowomiejskiego komisariatu prowadzą śledztwo w sprawie kierowania gróźb karalnych. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 14 marca br. między godziną 15.00, a 16.00 w tramwaju linii numer 5 na trasie od ulicy Kórnickiej do przystanku Polanka.

Tam, mężczyzna podszedł do obywatela Gwatemali i zaczął kierować wobec niego groźby na tle rasistowskim. Sprawca został zatrzymany, a policjanci poszukują świadków mogących potwierdzić przebieg zdarzenia z udziałem pokrzywdzonego i podejrzanego

informuje Marta Mróz z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. 

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Osoby, które były świadkami tej sytuacji lub posiadają istotne informacje z nią związane proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto pod numerem telefonu pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 123 11 lub 112 lub e-mail: dyzurny.poznan-nowe-miasto@po.policja.gov.pl.

QUIZ. Historia Poznania. Myślisz, że znasz miasto, w którym mieszkasz?

Pytanie 1 z 10
W którym roku Poznań otrzymał prawa miejskie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE