Dolnośląskie. Ostrzeżenie IMGW: oblodzenie i silny wiatr!

i

Autor: ivabalk

Ostrzeżenie IMGW dla Wielkopolski: Będzie bardzo mocno wiało!

2021-11-04 12:48

IMGW wydało ostrzeżenie dla Wielkopolski przed silnym wiatrem, który może mieć miejsce w nocy z czwartku na piątek. Ostrzeżenie zostało wydane dla całego województwa Wielkopolskiego.

Kilkanaście dni temu przez całą Polskę przeszła fala wichur, które spowodowały wielkie szkody. Szczególnie mocno odczuliśmy to właśnie w Wielkopolsce. W nocy z czwartku na piątek ponownie może bardzo silnie wiać.

- Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 90 km/h, z kierunków zachodnich - czytamy w ostrzeżeniu pierwszego stopnia wydanym dla całego województwa przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Ostrzeżenie obowiązuje od 22.00 w czwartek do 7.00 w piątek.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Czy rozpoznasz polskie miasto po starówce?

Pytanie 1 z 10
Jakie to miasto?
Jakie to miasto?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE