Sempair Optimi Show zbliża się wielkimi krokami. Wiele atrakcji na terenie 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego Poznań - Krzesiny

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Sempair Optimi Show zbliża się wielkimi krokami. Wiele atrakcji na terenie 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego Poznań - Krzesiny

wydarzenie

Sempair Optimi Show zbliża się wielkimi krokami. Wiele atrakcji na terenie 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego Poznań - Krzesiny

2024-05-17 23:18

To będzie wyjątkowe wydarzenie. Zbliża się Sempair Optimi Show, czyli połączenie pokazów dynamicznych na ziemi i w powietrzu z bogatą ekspozycją sprzętu wojskowego. Impreza już cieszy się wielką popularnością. Kiedy się odbędzie? Jak kupić bilety? Szczegóły w artykule.

Sempair Optimi Show. Co to takiego?

SempAir Optimi Show to szczególne połączenie pokazów dynamicznych na ziemi i w powietrzu z bogatą ekspozycją sprzętu wojskowego. Pokazy odbędą się z okazji 70-lecia Lotniska Poznań-Krzesiny i 111-lecia Portu Lotniczego Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego.

Sempair Optimi Show. Kiedy się odbędzie?

Wydarzenie Sempair Optimi Show zaplanowano na 18-19 maja. Odbędzie się ono na terenie 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego Poznań - Krzesiny.

Sempair Optimi Show. Co przygotowano dla uczestników?

Sempair Optimi Show to wydarzenie dla miłośników lotnictwa, wojska i nie tylko. Organizatorzy przygotowali kilka godzin niesamowitych emocji i niezapomnianych pokazów zarówno w powietrzu, jak i na ziemi. Dla siebie znajdą coś także najmłodsi w specjalnej strefie dla dzieci.

Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć z bliska m.in. samoloty F-16. Potężnych maszyn lotniczych będzie jednak zdecydowanie więcej. Na wystawach znajdą się także śmigłowce czy też czołgi Abrams.

Sempair Optimi Show. Jak kupić bilety?

Bilety na Sempair Optimi Show można kupić wyłącznie przez internet. Pierwsza pula biletów została już wyprzedana, ale wejściówki ciągle można nabywać. Warto pośpieszyć się z decyzją o zakupie. Liczba biletów jest ograniczona. Każdego dnia w imprezie może wziąć udział maksymalnie 10000 osób.

Jak dojechać na Sempair Optimi Show?

Jak dojechać na Sempair Optimi Show? Organizatorzy zaznaczają, że nie ma możliwości wejścia na teren jednostki i pokazów pieszo, rowerem czy jakimkolwiek innym środkiem lokomocji poza dedykowanymi pociągami czy samochodem.

Na teren imprezy można wjechać samochodem albo pociągiem. Dedykowane pociągi zawiozą uczestników wydarzenia na specjalnie zaaranżowany przystanek tuż obok wejścia na teren pokazów. Dokładną godzinę odjazdu można wybrać podczas zakupu biletów.

Bilety na Sempair Optimi Show można kupić TUTAJ.

Wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić z demobilu?

Ćwiczenia Route 604. Wojsko Polskie ćwiczyło scenariusze na wypadek wojny