Komputronik jedną z najbardziej godnych zaufania firm na świecie

i

Autor: Komputronik

BIZNES

Ogromne wyróżnienie dla podpoznańskiej marki! Znalazła się w czołówce prestiżowego rankingu "Najbardziej godnych zaufania firm na świecie"

2023-09-21 14:20

Komputronik na 9 miejscu prestiżowego rankingu opublikowanego przez Newsweek. Porównano w nim ponad 1000 firm z kilkunastu państw! Wielkopolska marka została ujęta w zestawieniu jako jedna z niewielu polskich firm w całym rankingu „Najbardziej godnych zaufania firm na świecie”.

Ranking „Najbardziej godnych zaufania firm na świecie” Newsweeka

Newsweek porównał ponad 1000 marek z całego świata, które zebrał w 23 kategorie. Analitycy porównali firmy z przychodami przekraczającymi 500 mln dolarów. W kolejnym kroku przeprowadzono badanie ankietowe, podczas którego zebrano opinie ponad 70 tys. osób. Oceniano też firmowe kanały komunikacji z klientami, w tym social media. - Zaufanie leży u podstaw wielu decyzji, które podejmujemy każdego dnia. Od zakupów i inwestycji po miejsce, w którym zdecydujemy się pracować. Jest to niezbędny miernik ważnych wyborów, których dokonujemy – stwierdziła w raporcie Nancy Cooper, globalna redaktorka naczelna magazynu Newsweek.

Komputronik. Co to za sklep?

Komputronik to polska sieć sklepów. W swojej ofercie ma m. in. sprzęt komputerowy, urządzenia RTV i AGD. To wielkopolska firma, która powstała w październiku 1996 roku, gdy otwarto pierwszy sklep w Poznaniu.

Czy wiesz co robi poznaniak? Weź udział w naszym quizie!

Pytanie 1 z 10
Kiedy poznaniak się "kielczy" oznacza to, że się:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE