Stosowne oznakowanie o prowadzeniu prac i konieczności przeparkowania samochodów zostało zamontowane na poszczególnych ulicach

i

Autor: ZDM Poznań Stosowne oznakowanie o prowadzeniu prac i konieczności przeparkowania samochodów zostało zamontowane na poszczególnych ulicach

Od poniedziałku prace na ulicach Wildy i Łazarza!

2021-11-08 8:26

Od poniedziałku (8 listopada) prowadzone będą prace dotyczące oznakowania drogowego na wybranych odcinkach kilku wildeckich i łazarskich ulic.

Oznakowanie poziome, wykonane wcześniej w technologii zastępczej (z uwagi na warunki pogodowe) będzie obecnie wyznaczane w technologii docelowej. 

Prace będą prowadzane na następujących ulicach:

  • 8 listopada - ul. Wyspiańskiego na odcinku Ułańska - Matejki, ul. Klonowica, ul. Sczanieckiej na odcinku Kasprzaka - Bogusławskiego (lewa strona),
  • 9 listopada - ul. św. Jerzego
  • 10 listopada - ul. Drużbackiej (lewa strona), Niegolewskich odcinek Jarochowskiego - Bogusławskiego (prawa strona), Morawskiego odcinek Jarochowskiego - Bogusławskiego.

Stosowne oznakowanie o prowadzeniu prac i konieczności przeparkowania samochodów zostało zamontowane na poszczególnych ulicach. Kierowców prosimy o zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie. Prace na poszczególnych ulicach powinny potrwać jeden dzień.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Czy rozpoznasz polskie miasto po starówce?

Pytanie 1 z 10
Jakie to miasto?
Jakie to miasto?