Alior Bank: Awaria zablokowała dostęp do bankowości internetowej! [SZCZEGÓŁY]

2020-07-01 11:56
Telefon_komputer
Autor: 27707/Pixabay/cc0 Opole: Będą lekcje online

Klienci Alior Banku mają problemy z dostępem do bankowości internetowej. Takie sygnały dostajemy od naszych czytelników w całej Polsce. Co się stało? Kiedy awaria zostanie usunięta? Przeczytajcie więcej na stronie internetowej ESKI Poznań.

O tym, że są problemy z dostępem do poszczególnych usług Alior Banku klienci informują w wiadomościach do naszej redakcji.

Nie mogę zalogować się bankowości internetowej. Nie mogę wykonać ważnego przelewu. Nie działa też aplikacja mobilna. Co się dzieje?

Pyta pani Aneta w wiadomości przesłanej do naszej redakcji. Okazuje się, że z takimi problemami zmagają się wszyscy klienci Aliora. Bank poinformował o awarii swoich systemów w mediach społecznościowych.

Nie działa: bankowość internetowa Alior Online, aplikacja mobilna Alior Mobile, system BusinessPro i Kantor Walutowy. Nasze placówki działają również w niepełnym zakresie

czytamy w poście zamieszczonym przez bank w mediach społecznościowych.

Alior Bank: Awaria – kiedy zostanie usunięta?

Nie wiadomo jak długo potrwa usuwanie awarii. Przedstawiciele banku w rozmowie z dziennikarzami serwisu cashless.pl stwierdzili, że utrudnienia mogą potrwać do godzin popołudniowych. Dziennikarze zaznaczają również, że problemy mają klienci T-Mobile Usług Bankowych. Te obsługiwane są przez Alior Bank. Ważna informacja jest taka, że cały czas można płacić kartami. Tu nie ma utrudnień.

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Oto pytania! [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Czy w trakcie prowadzenia pojazdu, wraz z upływem czasu, poprawia się Twoja zdolność dostrzegania znaków i sygnałów drogowych?
Czy w trakcie prowadzenia pojazdu, wraz z upływem czasu, poprawia się Twoja zdolność dostrzegania znaków i sygnałów drogowych?
Otwarcie sezonu letniego nad jeziorem maltańskim w Poznaniu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE