10 TYSIĘCY ZŁOTYCH za pomoc w sprawie zaginięcia 17-latka!

2021-07-20 18:01 Beniamin Piłat
Fabian Zydor
Autor: Wielkopolska Policja Fabian Zydoir zaginął w 2016 roku. Policja podejrzewa, że nastolatek nie żyje

Szef wielkopolskiej Policji wyznaczył nagrodę w wysokości 10 000 złotych za informacje w sprawie zaginięcia Fabiana Zydora. Siedemnastolatek zaginął w 2016 roku w miejscowości Tarnowa koło Wrześni.

Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę w wysokości 10 000 złotych dla osoby, która przekaże informacje pomocne w sprawie zaginięcia Fabiana Zydora.

Fabian Zydor zaginął 30 października 2016 roku. Tego dnia wieczorem poszedł na spotkanie towarzyskie z kolegami do jednego z domów w rodzinnej miejscowości. Po wyjściu ze spotkania nie dotarł już do swojego domu oddalonego o kilkaset metrów. Wszelki ślad po nim zaginął

wyjaśniają policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Fabian zaginął w miejscowości Tarnowo koło Wrześni. Policja zakłada, że chłopak nie żyje, a jego ciało zostało ukryte.

Każda osoba, która posiada informację o sprawie zaginięcia nastolatka może skontaktować się z oficerami zajmującymi się tą sprawą pod nr tel. 572 899 555 albo osobiście w KWP Poznań ul. Kochanowskiego 2A, pokój 430. Funkcjonariusze wszystkim kontaktującym się osobom zapewniają pełną anonimowość.

Prof. Simon odpowiada na pytania dotyczące koronawirusa
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE