Pod wpływem, ale nadal z pomysłami

2022-05-24 15:45
KPP Wałcz
Autor: KPP Wałcz

Do nietypowej sytuacji doszło w Wałczu. Policjanci na służcie, postanowili zatrzymać do kontroli motorowerzystę, ten jedna się nie zatrzymał. To dopiero początek grzechów mężczyzny.

51-latek najpierw ukrył się w polu rzepaku, gdzie porzucił motorower, a następnie udał się do domu. Tam niczym w filmach akcji motorowerzysta postanowił zmienić swój wygląd poprzez zgolenie wąsów. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce ten próbował wprowadzić ich w błąd, tłumacząc, że jednoślad został skradziony i prowadził go ktoś inny. Nie potrafił jednak wytłumaczyć posiadania przy sobie kluczyków od motoroweru i śladów zacięć w miejscu, gdzie przed chwilą były jeszcze wąsy. No i nie ma co dziwić się zacięciom, w końcu golenie z promilem alkoholu w organizmie to prawdziwy wyczyn.

Teraz 51-latka czeka sprawa w sądzie. Za kierowanie pod wpływem, grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna. Dodatkowo za niezatrzymanie się do kontroli drogowej grozi kara do pięciu lat więzienia.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE