Wypadek śmiertelny w Ściborzu. Droga jest zablokowana

2022-11-26 23:35
Tragiczny wypadek w Ściborzu
Autor: PSP Nysa Samochód uderzył w drzewo. Kierowca zginął

Tragiczny wypadek w Ściborzu na DK 46. Kierowca w niewyjaśnionych okolicznościach zjechał z drogi i uderzył samochodem w przydrożne drzewo. Zginął na miejscu.

Wypadek w Ściborzu na DK 46 miał miejsce w sobotę po godz. 22. Auto wypadło z drogi i uderzyło w przydrożne drzewo. Kierowca samochodu zginął na miejscu. W wyniku wypadku w miejscowości Ścibórz zablokowana jest droga krajowa nr 46 - poinformował dyżurny GDDKiA w Opolu.

Jak doszło do wypadku w Ściborzu?

Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 22 na drodze krajowej nr 46, łączącej Nysę z Kłodzkiem. Według wstępnych ustaleń w miejscowości Ścibórz samochód osobowy wypadł z drogi, a następnie uderzył w drzewo. Na miejscu zginęła jedna osoba jadąca samochodem.

Uderzenie było tak duże, że samochód został zmiażdżony z przodu, a kierowca uwięziony w kabinie. Strażacy, którzy pierwsi przybyli na miejsce wypadku, rozcięli cały dach samochodu i wydostali kierowcę na zewnątrz auta. Niestety lekarz stwierdził zgon.

Jak poinformował dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Opolu, na czas akcji służb ratowniczych droga w miejscu wypadku została zablokowana. Wytyczono objazd dla wszystkich pojazdów przez Otmuchów - Lubiatów - Pomianów Dolny - DW 382 - Paczków. Według szacunków GDDKiA, utrudnienie może potrwać kilka godzin. pap

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE