Opolskie przedszkola znów otwarte. To dobra decyzja - mówią nauczyciele

2021-04-19 14:33
Przedszkole
Autor: UMP

Decyzją rządu od dziś przedszkolaki znów mogą uczyć się i bawić wspólnie. Nauczyciele podkreślają - nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z dzieckiem. A jak najmłodsi radzą sobie z zachowaniem zasad sanitarnych?

Głośno zrobiło się w opolskich przedszkolach. Bo maluchy znów mogą się uczyć i bawić razem. To wyzwanie dla nauczycieli, którzy muszą pilnować zasad sanitarnych. O dystansie społecznym wśród maluchów jednak mowy nie ma.

POSŁUCHAJ - Jolanta Gajos-Babiak, dyrektorka przedszkola nr 3 w Opolu o przestrzeganiu zasad sanitarnych przez przedszkolaków

Obaw nie było

Jak dodaje Jolanta Gajos-Babiak, w przedszkolu nr 3 pierwszego dnia rodzice przyprowadzili większość dzieci. Niektórzy mają jednak wątpliwości - słyszymy od dyrektorki - wolą przeczekać jeszcze tydzień zanim przyprowadzą dziecko na zajęcia.

Rodzice mogą też przyprowadzać swoje najmłodsze pociechy do żłobków. Uczniowie wciąż siedzą przed komputerami.

Polub nasz fanpage ESKA Opole News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE