Groźny wypadek pod Ełkiem. Dwóch 17-letnich pieszych potrąconych przez samochód. Policja apeluje!

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne Groźny wypadek pod Ełkiem. Dwóch 17-letnich pieszych potrąconych przez samochód. Policja apeluje!

Groźny wypadek pod Ełkiem. Dwóch 17-letnich pieszych potrąconych przez samochód. Policja apeluje!

2021-11-04 11:01

Niebezpieczny wypadek w gminie Kalinowo na trasie Mazurowo-Pisanica. Dwóch 17-letnich pieszych zostało potrąconych przez samochód osobowy. Chłopcy byli bez odblasków i poruszali się prawą stroną drogi. Do zdarzenia doszło po zmroku poza obszarem zabudowanym.

Wypadek miał miejsce w minioną środę (3 listopada) około godziny 17.30 na trasie Mazurowo-Pisanica. — Kierowca osobowego renault najechał na dwóch 17-letnich pieszych. Do zdarzenia doszło poza obszarem zabudowanym na nieoświetlonej drodze. Piesi poruszali się prawą stroną drogi i nie mieli na sobie elementów odblaskowych — poinformowała sierż.szt. Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowa KPP w Ełku.

Jeden z nastolatków z obrażeniami trafił do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Ełcka policja apeluje o noszenie elementów odblaskowych, zwłaszcza teraz, kiedy zmrok zapada o wiele szybciej. — To zdarzenie pokazuje, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych. Nieoświetleni piesi są praktycznie niewidoczni dla kierowców. Poruszanie się z odblaskami po zmroku poza obszarem zabudowanym nakazane jest przepisami prawa, ale jest to przede wszystkim troska o własne życie i zdrowie — uczulają policjanci.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Olsztyn. Zatankował, nie zapłacił i odjechał – rozpoznajesz tego mężczyznę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE